Buďte originál s vlastním krytem na mobil

Chcete mít opravdu originální telefon? Některé modely telefonů má každý druhý a jejich majitelé se pak o to více chtějí odlišit. Skvělým příkladem je iPhone. Všichni si jej koupí, ale aby nebyli považováni za iOvce, pořídí si kryt na iPhone. Zklamání přijde, když zjistí, že stejný kryt má spousta dalších lidí, takže zase nejsou originál… Protože ať už koupíte kryty na iPhone kdekoliv, většina jich bude podobných. Nebudeme si zastírat, že spousta českých obchodů jen objednává zboží z Číny. Jistě natrefíte na několik e-shopů, které vám nabídnou ten samý kryt.

Vy však můžete jít úplně opačnou cestou a vymyslet si kryt na míru. Není to vůbec těžké a ani výrazně dražší. Samozřejmě vás to bude stát víc než kryt z Číny, ale za unikátnost a kvalitu si prostě musíte připlatit. A když to stihnete do konce června, máte možnost získat kryt se slevou a s dopravou zdarma – akce platí na MyCase.cz.

Co si na svůj kryt dát za motiv?

To je jen na vás. Hodně lidí si nechává vyrobit kryt na mobil s vlastní fotkou – použijí například fotografii dětí, manželky, domácího mazlíčka nebo oblíbeného místa. Velmi často se vyskytují také obrázky, které najdete běžně na internetu. Máte-li svou oblíbenou kapelu, fotbalový tým, seriál apod., je možné si odněkud stáhnout jeho logo a nahrát ho v editoru krytu. MyCase vám totiž dává možnost využít jednoduchý editor a kryt si navrhnout skutečně dle svých představ. V editoru je spousta motivů, které vás inspirují (texty, pozadí, …).

Na MyCase najdete kryt na Samsung, Apple, Huawei, HTC, Sony, LG nebo BlackBerry zařízení. Výběr zařízení je prvním krokem, protože pak v editoru v reálném čase uvidíte, jak to bude vypadat přesně na vašem telefonu.

Nezapomeňte, že vlastní kryt na mobil je také skvělým dárkem pro vaše bližní. Stačí si zjistit jejich typ telefonu a můžete jim připravit pěkné překvapení. Mobil podle některých průzkumů kontrolujeme průměrně 150krát denně, takže si tím zajistíte, že motiv na krytu budou mít neustále na očích.