Využijte skladové kontejnery jako osobní sklady vaší firmy

S dostatkem místa pro osobní sklady bývá občas ve firmách problém. Situaci lze celkem snadno řešit v případě, že podnikáte v Praze nebo v Brně a v blízkém okolí. Tam se totiž nacházejí samoobslužné sklady, jež je možné si pronajmout na dobu, na kterou potřebujete. Jak to všechno vlastně funguje?

Samoobslužné sklady ve formě kontejnerů

Určitě jste již někdy viděli, jak vypadá kontejner, v něm se na zaoceánských lodích přepravuje zboží do Evropy. Jsou to takové bytelné kovové krabice, do kterých se pohodlně vejde klidně i osobní automobil. Jsou tedy dostatečně veliké na to, aby pojmuly opravdu hodně předmětů, které budou v suchu čekat na to, až je budete opět potřebovat.

V Praze najdete samoobslužné sklady v Malešické ulici, asi 5 kilometrů od centra. Druhý sklad je v Praze 5 ve Stodůlkách. Pražské firmy mohou využívat pronájem skladů touto formou. Další sklady najdete v Moravanech u Brna. Jejich výhody? Jsou to hlavně snadná dostupnost a cena za pronájem.

Sklady chráněné kamerovým systémem

Protože se jedná o samoobslužné sklady, je do nich přístup celých 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vstup do skladového prostoru je chráněn bezpečnostním čipem a kamerovým systémem, který zaznamenává jakýkoliv pohyb po objektu. Zároveň jsou sklady napojeny na pult centrální ochrany bezpečností agentury. Jsou tedy dostatečně chráněny před návštěvou nezvaných hostů. Vy sami pak můžete použít vlastní visací zámek, pro nějž je na kontejneru připravené ochranné pouzdro.

Možnost přepravy kontejneru na libovolné místo

Když pro svůj sklad využijete kontejnery, můžete zužitkovat jejich základní výhodu, kterou je možnost přepravy na libovolné místo včetně obsahu. Stačí kontejner naložit na nákladní automobil a dovézt, kam potřebujete. Zajímavá je také cena za pronájem. Například kontejner o ploše 3,9 m2 vás měsíčně bude stát už 1 200 Kč bez DPH. Cena pronájmu je závislá na velikost kontejneru, přičemž existují 3 základní velikosti – 6, 10 a 20.