V Beskydech prožijte minimálně víkend. Víme, kde se ubytovat

Do Beskyd se jezdí za krásnou přírodou, která v Česku (a ani na světě) nemá konkurenci. Dokonce se často stává, že lidé místo k moři jezdí na dovolenou právě do Beskyd, čemuž se však nemůžeme divit. Vždyť Beskydy dokážou člověka uklidnit mnohem dříve než moře, které je často v obléhání turistů. Pokud také přemýšlíte nad tím, že se vydáte do Beskyd, doporučujeme vám strávit zde minimálně víkend. Během jednoho dne totiž neuvidíte ani zlomek toho, co vám Beskydy nabízí. 

Jak jsme zmínili, Beskydy jsou známé svou krásnou přírodou, která je sama o sobě lákadlem. Pokud bychom však měli být konkrétnější a měli bychom zmínit největší lákadlo, zmínili bychom Lysou horu. 

Až na vrchol Lysé hory

Lysá hora je to nejatraktivnější na Beskydech. Jedná se o nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, který chce zdolat opravdu každý správný turista. Na samotný vrchol Lysé hory je možné se dostat po několika trasách, nejoblíbenější je však takzvaný Bezručův výplaz, což je trasa, po které chodil i sám básník Petr Bezruč. 

Na samotný vrchol Lysé hory je možné přijít nejen pěšky, ale také se sem můžete vydat na kole, na koloběžce nebo případně na elektrokole, které vám s radostí zapůjčí v Rekreačním centru Sepetná. 

Beskydy samozřejmě nejsou jen o Lysé hoře, ale také o mnohých dalších přírodních krásách, k nimž patří třeba Satinské vodopády. 

Ubytujte se v Rekreačním centru Sepetná

Jak jsme zmínili, Beskydy si neužijete během jednoho jediného dne. Doporučujeme prožít v Beskydech minimálně víkend. Kde se ale ubytovat? Ubytování je možné v Rekreačním centru Sepetná, kde je možné si dokonce vybrat z různých druhů ubytování. Zvolíte si noc v bungalovu, v hotelu nebo v penzionu?

V každém případě na vás čeká skvělá kuchyně, wellness služby, plavecký bazén a mnoho, mnoho dalšího. Právě zde si můžete vypůjčit i koloběžky či elektrokola, jak již bylo zmíněno.