PROFORZA zabodovala! Darovala Nadaci DRFG přes 150 tisíc korun

Společnost PROFORZA, která patří do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, vybrala v rámci předvánoční sbírky částku převyšující 150 tisíc korun. Více než sto tisíc vybrali mezi sebou sami finanční poradci PROFORZY a zbytek do celkové částky doplnili z výtěžku tomboly na jejich vánočním večírku.

Šek si za Nadaci DRFG osobně převzal její ředitel David Macek, který uvedl, že si velice váží té podpory a vzájemné důvěry, která mezi společnostmi v investiční skupině DRFG panuje. Díky tomu může Nadace dlouhodobě podporovat spoustu charitativních projektů, uvedl Macek.

Peníze opět poputují na místa, kde je jich třeba. Macek také prozradil, že v lednu roku 2019 začíná už čtvrtým rokem podpora doprovázení dospívajících z dětských domovů a také výuka finanční gramotnosti ve spolupráci se společností yourchance. Je to ale pouze jeden z mnoha příkladů finanční podpory a pomoci Nadace DRFG.

PROFORZA patří do investiční skupiny Davida Rusňáka

„Mít život ve vlastních rukou” je heslo, kterým se řídí tým zkušených poradců společnosti PFOFORZA. Tuto myšlenku se snaží předávat také svým klientům. Na základě diskuzí jim individuálně radí, jak nejlépe spravovat osobní finance. Jak například řešit hypotéku, jaké zvolit pojištění, radí se spořením, ví ale i kam investovat. Vyznají se v dluhopisech, které investiční skupina DRFG nabízí a poradí také s podílovým nemovitostním fondem, který pod skupinu Davida Rusňáka spadá.

Kvalitní zajištění a finanční nezávislost jsou to hlavní, s čím PROFORZA klientům pomáhá. Mít život ve vlastních rukou znamená, být na vše připravený a bez starostí se těšit na budoucnost. Díky PROFORZE už více než deset tisíc rodin nezůstalo, ani v době dlouhodobého léčení či ztráty zaměstnání, bez domova a finančních prostředků. Svědčí o tom také řada pochvalných recenzí na finančních webech.