Boby centrum ožívá

Někdejší chlouba Brna se po několikaletém útlumu probouzí. Boby centrum Hotel Brno s největším kongresovým prostorem chce opět do svých prostorů přilákat nejen běžné, ale zejména ty kongresové turisty.

Hledáte profesionální zázemí pro plánovanou konferenci v Brně? Chcete si dopřát luxusního ubytování se vším potřebným komfortem? Lpíte na kvalitě a všestranných službách postavených na vysoké úrovni? V takovém případě se zaměřte na ubytování Brno, které vám poskytne Hotel Bobycentrum.

Čtyřhvězdičkový komplex v centru města a v blízkosti výstaviště, odkud se budete vydávat za pracovními schůzkami, kulturou a poznáváním. Kvalitní ubytování, včetně moderní hotelové restaurace a hlavně početných konferenčních sálů.

Co nabízí Hotel Bobycentrum?

Ubytovat se lze v jednom ze 140 pokojů. Ty jsou svým vybavením určeny pro charakterově odlišnou klientelu, ať už z pohledu počtu míst nebo prostoru. Najde zde jak standard, superior, tak i klasické rozlehlejší apartmá. Pakliže se nespokojíte s výše předkládaným komfortem, vyzkoušejte to nejlepší, co vás čeká v nejvyšším patře. Je to prezidentské apartmá, jehož součástí je i vlastní bazén či konferenční místnost. Ubytování vhodné pro ty nejnáročnější.

Součástí prezidentského apartmá je i vlastní zasedačka.
Součástí prezidentského apartmá je i vlastní zasedačka.

Hotelové snídaně určené pro veřejnost

Hotel Brno ukrývá kromě noblesní restaurace i útulnou a originální kavárnu, kde s chutí ochutnáte denní menu, limonády, kávu Varesina a chutné zákusky. Příjemné jsou hotelové snídaně v restauraci, které využívá také veřejnost.

Kongres na tom správném místě

Plánujete-li školení, semináře, porady či kongresy pro více lidí, dozajista oceníte tu největší přednost Hotelu Bobycentrum. Je to výběr z velkého počtu kongresových sálů s kapacitou pro 70 až 500 lidí. Zázemí na té správné úrovni, jež vám bude poskytnuto včetně přidružených služeb.

Má-li být vaše budoucí pracovní jednání skutečně nestandardní nebo lépe řečeno nadstandardní, pak využijte profesionální ubytování Brno. Okouzlující prostředí, v němž se budete cítit skvěle a kam se s chutí navrátíte, ať už bude mít účel vaší cesty jakýkoliv charakter.