Většina akcí se neobejde bez občerstvení

V současné době se každý chce tak trochu vytáhnout před pozvanými hosty. Vůbec nezáleží na tom, jestli jde o firemní nebo soukromou akci. Nikdy se to neobejde bez velkých plánů a chutného občerstvení.

Oslavy bez rizika rozbitého nádobí

Poklidné průběhy oslav narozenin, prezentací, večírků a jiných setkání se mohou odvíjet celkem poklidně, ale někdy se nezabrání rozbití skleničky nebo talíře. Tato starost vám odpadne při používání jednorázového nádobí, které se jednoduše po použití vyhodí. S tím je spojená také úspora času na mytí nádobí. Ne, nikomu nepřijde divné, že držíte v jedné ruce nápojový kelímek s džusem a ve druhé talířek s dortem. Každý to bere jako možnost se pohodlně nasytit a napít. Kelímků seženete skutečně hodně variant, stačí si vybrat podle velikosti a materiálu. Nechybí ani nabídka menších typů o objemu 20 ml, kam se rozlévá alkohol. Limonády, pivo, minerálky a džusy potřebují už větší objemy, zhotovují se až do 500 ml. Jestliže chcete kelímky lépe uchopit, doporučují se pevnější krystalové. K oblíbeným se řadí papírové voskované kelímky s potiskem, které lze často vidět u stánků, kde se podává káva. Nechybí ani možnost kombinace s víčkem pro snadné přenášení bez hrozby rozlití.

Bio materiály ovládají svět

Skutečně se bio materiály stávají trendem v mnoha zařízeních, kde se podává občerstvení a nápoje různého druhu. Vždyť vytváření nadměrného množství odpadu není nic pěkného, proto se preferují biologicky odbouratelné materiály. Mezi ně náleží například dřevo, bambus a ekologické bio plasty. Nechybí ani nádobí z cukrové – třtiny, kde se k jeho výrobě využívají zbytky dost tvrdých vláken, které vznikají při extrakci cukru ze třtiny. Důležité je, že vše se následně snadno kompostuje a tím se nezatěžuje okolí. Dokonce jde o zdravotně nezávadné materiály, které vyhovují i dětem.