LEVNÉ PLASTOVÉ KARTY 4CARD

Původ plastových karet musíme hledat v USA. A za jejich vznikem stála, jak jinak, lidská pohodlnost, která je motorem pokroku. Na konci bouřlivého devatenáctého století, období plného změn, to začalo tehdy ještě papírovými kartami, které sloužily coby platební. Principem bylo, že jste podepsali fakturu a účet za služby dorazil až na konci měsíce. Praktické, že?

Od té doby se člověk pro jejich výrobu naučil používat odolné materiály a značně rozšířil spektrum použití. A dokud líné lidstvo nepřijde na nějaký sofistikovanější způsob, pravděpodobně se plastové karty svého postu nevzdají.

Tyto produkty se dají také poměrně úspěšně personalizovat. Mezi nejpopulárnější způsoby patří čárový kód. Důvody jsou nasnadě. Nízká cena a vysoká účinnost tohoto vynálezu. Ke vzniku nápadu vedl tak trochu omyl. Jeho tvůrce si původně rukou v písku poznamenával znaky z Morseovy abecedy a z teček bezděky udělal svislé čáry. Vždycky jste snili o tom, že se jednou zapíšete po bok takových vynálezců jako Thomas Alva Edison? Járu da Cimrmana už sice pravděpodobně asi nepřekonáte, ale pořád to s tím proniknutím do učebnic dějepisu můžete zkusit.

A věděli jste, že u nás jsme v tomto směru ještě nedávno moc pokrokoví nebyli? Na počátku devadesátých let se tak v našich krajích značilo jen asi patnáct procent zboží. Naštěstí se to rychle změnilo a opatřit čárovým kódem můžeme velmi snadno i zmíněné plastové karty.

A existuje hned několik důvodů, proč si je nechat tisknout zrovna u nás. Plastové karty od www 4card cz jsou především levné. Máte pocit, že pod heslem „levně” by vám mnoho lidí bylo schopno prodávat i vzduch? My máme pro své tvrzení pádný argument. Patříme k přímým výrobcům. Tudíž u nás na svoji zakázku také nebudete muset příliš čekat. Čekání nemá rád už od dětství prakticky nikdo. Čekalo se na Ježíška, na prázdniny, zkrátka na samé důležité věci. A vždycky se to úmorně vleklo.

Buďte bez obav, menší objednávky realizujeme během jednoho dne, mnohdy i dříve. Ty větší, pod nimiž rozumíme tisíc a více kusů, stihneme cca do dvou dnů. A ještě máme pro vás překvapení, samozřejmě příjemné. Tedy ne jako když se v práci začnete těšit, protože vám slíbí, že dostanete přidáno a následně se dozvíte, že jedině tak práci. U nás se těšit můžete. Už? Dobře: Máme pro vás sympatickou nabídku vzorového produktu zdarma.

Naším cílem je totiž kvalitně odvedená práce, a tím pádem samozřejmě i spokojený klient, který se za námi bude rád a s důvěrou vracet.