Citroën? To je prostě klasika…

Líbí se vám vozy francouzské automobily Citroën? Uvažujete o koupi modelu této značky, ale hledáte spolehlivého prodejce, u kterého můžete auto také servisovat? Doporučujeme se obrátit na společnost C-CAR s.r.o., která vlastní všechny tři dealerské koncese, a to na prodej a servis vozů Citroën, včetně distribuce náhradních dílů pro automobily této značky.

Tento autorizovaný prodejce vozů Citroen sídlí v Kralupech nad Vltavou a pohybuje se na trhu, více než 10 let. Za dobu své působnosti si vybudoval velmi dobré renomé, zejména díky širokému spektru služeb, od prodeje nových a ojetých vozů, až po péči o automobily. Ve zcela novém areálu je skladem běžně okolo 50 vozů. Díky tomu, že na jednom místě poskytují prodej, servis i distribuci náhradních dílů, jsou schopni vytvářet velmi výhodné nabídky. Přitom má společnost takové kapacity, aby efektivně uspokojili vaše individuální potřeby. Prostředí je velmi příjemné, a navíc lze při čekání na opravy využít v areálu posezení s občerstvením a TV. Je to sice maličkost, ale čekání vám jistě mnohem rychleji a příjemněji uteče.

Samozřejmostí je odborný personál, který se pravidelně zúčastní nejrůznějších kurzů, díky čemuž získává vyšší kvalifikaci. Pracovníci jsou držiteli titulů TECHNIK a MECHANIK EXPERT Citroën. Samotná společnost pak disponuje certifikátem kvality ISO 9001. A to jsou jistě důvody, proč se obrátit právě na toho dealera. Jako zajímavost bychom rádi zmínili situaci, kdy si v roce 2005 přijeli společnost natočit filmaři přímo od výrobce z Francie, jako příkladného dealera v ČR.

Stěžejní službou je prodej nových a ojetých vozů Citroën. Pořídit zde můžete osobní i užitkové vozy, jež jsou k mání za akční ceny. Oproti běžným ceníkům jsou konečné částky nižší o několik desítek korun. Na vozy je poskytována prodloužená záruka 5 let. Zajímavá je určitě i nabídka předváděcích a jinak zvýhodněných automobilů. V případě ojetých vozů dealer nabízí nejen spolehlivé ojetiny značky Citroën, ale také jiných značek.

Financování je možné v hotovosti, ale samozřejmě také na leasing. Využít lze speciální program slev a výhod pro zákazníky s větším vozovým parkem, nebo pro vícenásobné odběry vozů.

Více informací najdete na oficiálních stránkách www.c-car.cz.