Jak vyřešit problém s vypadáváním vlasů?

Nacházíte své vlasy na vašem oblečení, polštáři, na podlaze a na jiných místech? Zůstává vám po česání v hřebenu chuchvalec vlasů? Pokud ano, máte i vy pravděpodobně problém s nadměrným vypadáváním, který byste měli začít co nejdříve řešit. Problém s nadměrným vypadáváním vyřešíte snadno díky speciálnímu vlasovému hnojivu…

Efekt díky optimálnímu složení

Vlasové hnojivo je nový doplněk stravy, který na trh uvedla česká společnost Maxivitalis s.r.o. Mottem společnosti je: „Vše potřebné naleznete v přírodě“, což se odráží na složení produktů. Obsahují výhradně přírodní složky a díky tomu přináší vysoký efekt. Lidské tělo totiž lépe reaguje na přírodní složky než na chemii.

Nový vlasový aktivátor obsahuje v největší míře aminokyseliny, které jsou důležité pro růst i posílení struktury vlasů. Jsou to především aminokyseliny cystin a methionin, které posilují nejen vlasy, ale pomáhají udržovat zdravou pokožku vlasů a dokonce podporují i růst nehtů. Pro posílení růstu vlasů se v přípravku nachází důležité minerální prvky jako křemík, síra a nechybí ani zinek. Díky nim jsou vlasy silné a nemají sklon k vypadávání.

2 tablety denně a je po starostech

Abyste brzy měli krásné vlasy i vy, stačí, když budete užívat 2 tablety přípravku denně, a to ráno a večer. Pokud budete poctiví, změna k lepšímu vás čeká už za 3 měsíce!

Pro koho je vhodný?

Vlasové hnojivo má přírodní složení, ovšem užívat ho lze jen tehdy, nejste-li přecitlivělí na nějakou ze složek. Pokud si nejste jisti, raději se poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem. Ještě než začnete přípravek užívat, měli byste znát příčinu vypadávání. Na vině může být nadměrné barvení či fénování, stahování vlasů do culíku, příliš časté česání, ale i závažnější příčiny jako jsou problémy se štítnou žlázou apod.

Vlasové hnojivo koupíte na www.maxivitalis.cz.