Jazyková škola Praha učí jazyky moderně

Říká se, že kolika jazyky hovoříš, tolikrát jsi člověkem. Populární jazyková škola Britannika otevřená již v roce 2009 v centru hlavního města nabízí široký výběr jazyků a vzdělávání pro všechny úrovně i věkové kategorie. Oproti jiným školám se liší především svým moderně pojatým výukovým programem, jenž doplňuje kvalitními studijními materiály a v neposlední řadě atraktivními cenami pro věrné zákazníky.

V jazykové škole si můžete zdarma vypůjčit učebnice pro 10 světových jazyků, jež jsou na škole vyučovány. Záleží pak pouze na vás, zda budete chodit do intenzivního kurzu pro mladé, popřípadě sháníte jazykové vzdělání pro seniory. Samozřejmostí jsou pak individuální, firemní i skupinové kurzy a stejně tak různě orientované kurzy.

Obchodní konverzace pro náročné

Jazyková škola Praha 2 se může pochlubit řadou kurzů se specifickým zaměřením. Velmi oblíbené jsou všeobecné kurzy, v nichž se naučíte z každého tématu základy. Speciální kurzy zaměřené na obchodní konverzaci, přípravné kurzy orientované na zkoušky nebo intenzivní a víkendové jazykové kurzy se těší stále rostoucí oblibě. Pro náročné si jazyková škola v Praze připravila také studijní pobyty v zahraničí, kde se nejen naučíte skvěle mluvit, ale zároveň poznáte tamní kulturu. Mezi nejžádanější destinace patří Malta, Itálie a pulsující Španělsko.

Originální výuka jako základ úspěchu

Aby vás vzdělávání nejen bavilo, ale zároveň naučilo požadovanému jazyku, kombinuje jazykovka různorodé a kreativní procvičování včetně písemných dovedností. Audio a video prostředky jsou nedílnou součástí výuky a umožňují studentům pracovat s více vjemy. Kvalitní lektoři na začátku výuky představují stručný a zároveň propracovaný vzdělávací plán, abyste si mohli vybrat ideální variantu kurzu pro své potřeby.

Během hodin budete kombinovat čtení, psaní, mluvené slovo i konverzace a různé úkoly připravené k řešení hravou a vtipnou formou. Jako bonus získáte řadu důležitých informací o cizojazyčných zemích. Velkým pomocníkem při studiu se pro vás stanou i video materiály z BBC či National Geographic, díky čemuž budete dokonale reagovat na britskou i americkou angličtinu.