Rauty v Praze s cateringem, na který nezapomenete!

Bydlíte nebo pracujete v Praze a poohlížíte se po cateringové agentuře, která by vám dodala jedinečné lahůdky a nápoje? Může se jednat o svatbu, banket, firemní večírek i velkou rodinnou oslavu. Představa, že mažete celý den chlebíčky a sháníte skleničky, talíře a hrnky, je dost šílená. Rozhodně to dělat nemusíte. V Praze každopádně takovou službu najdete!

Není raut jako raut

Pokud toužíte po opravdu skvělém gastronomickém zážitku, jímž potěšíte sebe, své blízké, kolegy a rodinu, vyberte si společnost, která nabízí nevšední sortiment. Chcete-li si být jisti, že nenastanou žádné komplikace, musíte volit takový catering Praha, který má dlouholeté zkušenosti a hravě si poradí s každým případným problémem.

In Catering na trhu působí již 22 let a tuto firmu už jen tak něco nepřekvapí. Jsou zde totiž připraveni na všechno a nenechají nic náhodě. Před samotnou akcí vám představí průřezovou ochutnávku menu na rauty Praha, a to úplně zdarma, abyste věděli, co můžete na prostřených stolech očekávat. Budete-li mít nějaké opravdu speciální přání, In Catering pravděpodobně udělá úplně všechno, aby vám bylo splněno.

Co se týče samotných pokrmů, nebojte se, nebudete ošizeni. Místo klasických chlebíčků a studených obložených mís na vás budou čekat jedinečné lahůdky, které možná ochutnáte poprvé v životě. Každopádně si můžete být jisti, že na takové občerstvení jen tak nezapomenete.

Unikátní prostory pro speciální akce

Nejsou to jen cateringové služby Praha, In Caterig disponuje krásnými prostory k pronájmu, mezi které patří například Břevnovský klášter, Kaiserštejnský palác a netradiční místo v Národním technickém muzeu na Letné. Pro firemní akce Praha si můžete zvolit také unikátní vzducholoď Gulliver v uměleckém centru DOX nebo prostory v Domě U Kamenného zvonu v srdci Prahy.