Autoplachty žijí

Plachty jsou velice účinným a efektivním prostředkem, jak co nejrychleji a nejsnadněji zakrýt určité těleso. Rozhodnete-li se pro jejich pořízení, měli byste zbystřit při volbě odpovídající kvality. V každém případě zapomeňte na levné plachty s omezenou životností a pevností, jež představují vyhozené peníze.

S opravdovou propracovaností zakrývací plachty vás seznámí až produktová nabídka firmy Plachty Petr Štěpáník. Ta se dlouhodobě specializuje na tento typ sortimentu a při výrobě těchto doplňků klade velký důraz na odolnost a pevnost.

Plachty na auto

Každý má naprosto rozdílné potřeby z hlediska užití zakrývací plachty. Tomu je přizpůsobeno i portfolio uvedeného výrobce. Ten předkládá hned několik modelů v patřičných velikostech, včetně pružné gumy nebo silikonové šňůry.

Vybírat si lze i mnohé další plachty.

· Vagónové plachty

· Moderní autoplachty

Jejich konstrukce je vždy uzpůsobena danému použití. Kvalitní zpracování, 100% ochrana před UV zářením, nepromokavý výrobní materiál, snadná skladovatelnost, značná tloušťka a vysoká gramáž. To jsou předpoklady, které vás přesvědčí o tom, že je vhodné volit pouze Plachty Petr Štěpáník.

Stínící sítě na ploty

Produktová nabídka tohoto odborníka je však daleko pestřejší, než se na první pohled zdá. Kromě různě barevných zakrývacích plachet pořídíte i další praktický prvek, jímž se honosí hlavně ploty.

Jakékoliv sportovní klání si jen stěží představíte bez praktické stínící sítě, na níž se mimochodem mohou vyjímat všemožné nápisy, loga sponzorů a podobně. Unikátní PE produkt s dlouhou životností, jehož podoba bude přizpůsobena přesně vašim potřebám.

Nešetřete na přehnaně levných věcech a investujte do prověřené kvality. Plachty Petr Štěpáník, to je firma s tradicí, profesionálním přístupem a důrazem na maximální spolehlivost.