Zdravotní lehátka pro různá vyšetření

Zdravotní střediska, soukromé ordinace, nemocnice, ale také masážní nebo kosmetické salóny patří k místům, kde se setkáte s nejrůznějšími variantami lehátek určených k vyšetření nebo k relaxaci během určité činnosti. 

Lehátka k vyšetření pacientů

Na našem trhu existuje mnoho druhů, které se dělí třeba podle způsobu použití. Obstaráte si odběrová lehátka, vyšetřovací, transportní, chirurgická, gynekologická, odpočinková, transportní, urologická, stacionární, pro Vojtovu metodu cvičení a mnoho jiných. Rovněž se lze při výběru zaměřit na materiál konstrukce a typ pohonu, tedy elektrický, ruční nebo hydraulický. Vyšetřovací lehátka tvoří několik desítek modelů, přičemž některé mají více způsobů použití. Bezmotorová lehátka seženete s pevnou výškou stolu v základní variantě a se základním typem polstrování. Vždy se uvádí maximální nosnost. Vyberete si také způsob ústního otvoru, a to standardní, obdélníkový, kruhový, bez ústního otvoru. Standardní výšky lehátka lze na přání zákazníka změnit. Oceníte například hlavový díl nastavitelný pomocí systému a výběr ze vzorníku barev. Není problém si dopřát i jiné příslušenství a doplňky. 

Není lehátko jako lehátko

O tom, že existuje mnoho variant lehátek se můžete přesvědčit například díky přednímu výrobci v České republice, který se svému oboru věnuje již přes dvacet let. Od firmy RESI si odebírají potřeby k rehabilitaci a lehátka nemocnice, fyzioterapeuti a lékaři. Masážní lehátka patří k velmi poptávaným a tvoří je pevný základ kovové konstrukce společně s lůžkem, kde se příjemně leží. K základním funkcím náleží variabilní polohování. Horní části nechybí otvor, aby se zde dala pohodlně uložit hlava během masírování zad. Lehátka umožnují polohování podle potřeby díky sestavení z členitých dílů. Celková údržba je velmi nenáročná, zákazníci se mohou spolehnout na pevnou oporu v každé poloze.