Není potřeba nic zdít: Pevná dělicí stěna výborně vymezí prostor

V prostorách kanceláří, ošetřoven i bytů je často cítit nedostatek soukromí. Rádi bychom si přáli prostor rozdělit, nebo jej alespoň částečně oddělit od zbytku místnosti. Díky pevné dělicí stěně se vám to podaří velmi snadno, bez nutnosti cokoliv stavebně upravovat. 

Funkční a estetické řešení pro kancelář, byt i ošetřovnu

Velké prostory s sebou přinášejí mnohá úskalí. Jako lidé se přirozeně cítíme příjemněji, když okolo sebe cítíme oporu a bezpečí. Výstavní systémy, které se dnes realizují, tak nabízejí i novinku. Tou je pevná dělicí stěna. Jedná se o velmi funkční a přínosnou instalaci, která vám přinese okamžitý a efektivní užitek. Estetická přidaná hodnota je samozřejmostí – stěna bude vyrobena podle vašich požadavků a kritérií. 

Stěny využívají ošetřovny a zdravotnická zařízení

Nejčastěji se tyto pevné dělicí stěny instalují do celé řady zdravotnických zařízení. Právě zde si lidé nejvíce přejí dostatek soukromí. Dělicí stěny tak přímo pomáhají pracovat správně s psychologií pacienta, který se v příjemném a diskrétním prostředí snadněji uvolní a odpadne z něj strach z bílého pláště, který je typický pro mnoho pacientů. 

Wellness, masáže, hotely

Dělicí stěna je skvělá možnost, jak oddělit jednotlivé zóny ve wellness studiu tak, aby se klient cítil jedinečně a nerušeně. Jednu místnost tak můžete využít k více účelům, ale stále zachováte potřebné soukromí. Už víte, kde se ve vašem pracovišti nachází místo, kde tyto prvky nejvíce využijete? 

Pokud si svůj prostor přejete oddělit ihned pomocí průhledné či neprůhledné stěny, je dělicí stěna ideální řešení. Její instalace je velmi rychlá a snadná. Následně je možné ji udržovat pomocí klasických úklidových prostředků. Samozřejmá je také možnost desinfekce povrchu. Pokud se v budoucnu rozhodnete pro změnu, demontáž tohoto prvku je opravdu snadná.