Darujte zábavu. Bedna skrývá tajemství i podívanou

Vymýšlení dárků mnohým z nás skoro působí trauma. Někoho nakupování prostě nebaví, nechce být kreativní, a pokud mu řeknete, ať vám něco vybere podle sebe, jen ho tím naštvete. Pak je tu spousta lidí, kteří by sice rádi udělali radost, ale dárky většinou shání na poslední chvíli, takže vezmou cokoli, co jim cvrnkne do nosu. Pokud jste tento typ lidí, nemusíte skákat do drogerie pro kosmetický balíček, ani se nemusíte spokojit s lahví vína, která vypadá luxusně. Nebojte se nakupovat na internetu. Rozhodně nebudete čekat mnoho dní. Stačí zakliknout dárek a do pár dní může být u vás. Co třeba takový dárkový box? Jde o originální překvapení, které navíc všechny pobaví. 

Bedny Jack Daniels pro fajnšmekry

Také jste si řekli, že peníze za dárky jsou leckdy vyhozené, protože v nouzi koupíte něco, co dotyčný nevyužije? Přitom nemusíte věnovat tolik energie do dárku, který potěší. Stačí se blýsknout originalitou. Upusťte od papírové krabice a vsaďte na bytelnou dřevěnou bednu, která skrývá hotové poklady. Jestli například chcete dát něco pánům, tak ty potěší bedny Jack Daniels, pokud holdují tomuto pití. Napěchujte jim dárkový box vším, co se u nich neztratí. Dárková bedýnka může obsahovat to, co dotyčný miluje, často jde o zmíněný alkohol (personalizovaný pro muže i dámy), sladkosti, ženám toto lze proložit kosmetikou. Vyrábí se dárkové boxy pro muže, ženy, dokonce i děti.

Dárková bedna se slivovicí

Stačí si vybrat z nabídky prodejce náplň, která potěší. Něco vám v boxu chybí? Jistě se dá domluvit, aby se to do balení přidalo. Dovnitř pak lze vložit vzkaz, na ručně vyrobený dřevěný box lze nechat vygravírovat vzkaz nebo srdíčka. Až objednávku zkompletujete, nechte si ji poslat. A přijde druhá fáze, oslavenec může rozbalovat. Nebo spíš se dobývat k pokladu. K bedně je přiloženo páčidlo, s nímž si dotyčný klestí cestu k pokladu. Nebojte se, není to náročné, nemusíte mít sílu jak Hulk, zvládnou to ženy i děti. Jak se dotyčný do bedny dostává, postupně odkrývá dárky, což je i vrcholem oslavy. Jen se mrkněte na Boxdarek.cz, kde mají spoustu druhů beden. Dámy potěší ty s kosmetikou, děti se sladkostmi, dárková bedna se slivovicí nadchne nejednoho muže. Potěšíte jimi někoho z rodiny, přátel nebo kolegy ve firmě.