Zaparkujte na pražském letišti Václava Havla levně a bezpečně

Jestli vyrážíte na letiště jednou za čas, možná vás to nemusí trápit a využijete taxi nebo hromadnou dopravu. Pokud ale cestujete častěji, může se vám dlouhodobě více zamlouvat využít komfortu vlastního vozu. Co ale s tím parkováním? To je vždy hlavní kámen úrazu této volby. Tedy až dosud, protože nyní můžete využít službu Smile Parking, na kterou se podíváme v rámci tohoto článku.

Bezstarostné a bezpečné parkování

Zaparkovat na letišti nemusí být složité díky službě Smile Parking, která je určena všem, kdo se chtějí dopravit na letiště s využitím vlastního vozu. Parkovat na pražském letišti můžete po rezervaci, kterou provedete na stránkách služby. Zarezervujete si parkovací místo podle termínu, který potřebujete a následně už pouze přijedete se svým vozem přímo na letiště. Zde váš vůz převezme zkušený řidič, který jej bezpečně zaparkuje na parkovišti. Toto parkoviště má: 

  • Moderní zabezpečení zabezpečovací technikou
  • Fyzickou ochranku a mechanické zábrany

Fyzická ochranka je na parkovišti přítomna nonstop. O svůj vůz tak nemusíte mít v zahraničí žádné starosti, najdete jej v takovém stavu, v jakém jste jej zanechali. Případně můžete využít i další služby, jako je třeba péče o vozidlo, kdy se lze domluvit na umytí vozu nebo čištění interiéru, ale to už je na vás. Tyto dodatečné služby jsou pak za příplatek dle ceníku, jehož aktuální podobu najdete na stránkách služby.

Vyšší komfort zdarma

Samotná služba parkování na letišti nabízí i rozšíření pro vyšší komfort, kdy si objednáte tzv. Valet Parking. Jedná se o to, že vaše vozidlo bude přistaveno na letiště v době vašeho příletu, takže nemusíte pro vůz chodit na žádné parkoviště. Tato služba je přitom pro všechny klienty Smileparkingu zdarma. Smile Parking tak znamená hlavně maximum komfortu, a přitom při rozumné cenové politice.