Virtuální kancelář Praha – nezbytná image pro vaši značku

Chcete-li působit profesionálním dojmem, vyplatí se investovat finance do zřízení virtuální kanceláře. Vylepšíte si nejen stávající image společnosti, ale rovněž zvýšíte prvotní šance na úspěšné uzavření obchodu. V neposlední řadě je virtuální kancelář ideálním řešením pro instituce a podniky, které vyžadují klid a prostor pro podnikání, aniž by přišly o výhody klasické kanceláře. V praxi to znamená, že díky službám virtuální kanceláře lze využívat prostor pro uskutečňování schůzek, zastavit se v sídle firmy, popřípadě využívat služeb recepce kanceláře.

Virtuální kancelář ve třech modulech

Za skvělou cenu můžete zaplatit virtuální kancelář ve třech variantách. První, základní možnost je virtuální sídlo s označením firmy a IČ na budově a služby recepce včetně obsluhy vašich hostů. K tomuto balíčku lze dokoupit i další služby, třeba pronájem kanceláře či zpracovávání pošty, abyste měli aktuální přehled o příchozí poště. V různých cenových relacích můžete volit z řady atraktivních adres. V nabídce je i rozšíření služeb, líbit by se vám mohlo třeba rychlé vyřízení registrace u obchodního rejstříku. Pokud se rozhodnete založit si sídlo v Praze 3, je připraven vám úřední záležitosti vyřídit finanční úřad Praha 3.

Virtuální kancelář v Praze 9

Střední balíček obsahu vše výše zmíněné plus služby navíc. Kromě recepce budete mít zajištěnou korespondenci a balíky, upozornění na příchod dopisu, balíčku formou SMS nebo e-mailem a pokud budete potřebovat, nabízí se též možnost skenování. Výhodou je i vlastní pevná telefonická linka, jež bude přesměrována na váš osobní telefon, takže nepřijdete o žádnou zakázku či termín schůzky. V případě jednání s úřady máte zdarma možnost využívat zasedací místnost.

Nejdražší balíček služeb zahrnuje pravidelné přeposílání korespondence v týdenním intervalu, dostupnou zasedací místnost s občerstvením a rovněž telefonní linku s operátorem, jenž se bude představovat jménem vaší společnosti. Virtuální kancelář lze směřovat do Prahy 9, kde vám pomůže v mnoha ohledech finanční úřad Praha 9.