Cvičíte břicho? Možná se dopouštíte některé z častých chyb

Ženy touží po vysněné postavě, kterou se budou moct chlubit opravdu kdekoli. Mít krásnou a štíhlou postavu, to dodává ženám sebevědomí. A ženy po sebevědomí touží tak moc, že každý den dřou v posilovně, aby se výsledky dostavily. Jenže výsledky se nedostavují, bohužel. Břicho, které bývá nejvíce problematické, stále zůstává pohyblivé, není pevné a není v žádném případě štíhlé. Pokud i vás trápí nehezké bříško, možná se při cvičení břicha dopouštíte chyb. 

Mnohé ženy se pouští do cvičení břicha s velkým odhodláním a s radostí, jenže po chvíli, kdy se výsledky nedostavují, radost ze cvičení opadá a odhodlání už není tak velké a znatelné. Ženy posléze přestávají cvičit, ovšem neuvědomují si, že by stačilo, kdyby se jen odbouraly základní chyby, kterých se možná právě ony dopouští. 

Otázkou je, jakých chyb se dopouštíme, když cvičíme břicho?

Neřešíme stravu ani pitný režim

Chcete vypracovat své břicho k dokonalosti? Pak musíte začít řešit stravu a také dostatečný pitný režim. Do svého jídelníčku je třeba zařadit více potravin s vyšším obsahem bílkovin, omezte špatné cukry a nezdravé tuky. Snažte se zároveň cvičit více kardio, abyste odbourali to, co vám v těle leží z předcházejících hříšných dnů. 

Co se týče pitného režimu, začněte více pít čistou vodu, kterou si můžete ochutit třeba citronem, limetou nebo okurkou. Vyhněte se alkoholu, na kterém si můžete vypěstovat závislost stejně jako na drogách nebo na lécích. Alkohol společně s kávou dehydratuje organismus, což rozhodně nepodporuje zpevňování břicha. 

Cvičíte bříško příliš často

U cvičení břicha platí, že všeho moc škodí. Pokud cvičíte bříško příliš často a dlouho, dojde k přetížení této partie těla. Abyste si vyrýsovaly břišní svaly, je nutné, abyste si připravili a dobře sestavili tréninkový plán, v němž nebudou cviky na břicho zabírat celou hodinu.