Plesová sezóna se blíží! Jaké jsou trendy ve společenských účesech?

Ačkoliv je teprve konec října, plesová sezóna se neodkladně blíží. S příchodem nového roku si ženy zkouší atraktivní plesové šaty a pánové obměňují obleky. První plesy jsou naplánované již na první lednový víkend. Pakliže se chystáte na lukrativní ples zrovna v tomto termínu, neměla byste zapomínat ani na společenský účes, který dokouzlí vaši krásu. Plesové účesy ve francouzském stylu jsou trendem letošní sezóny bálů. Kadeřníci se budou řídit heslem, že v jednoduchosti je krása.

Pompézním výčesům dejte sbohem. Letos zapůsobíte jemnými vlnami s wet look efektem a pěšinkou uprostřed hlavy. Pokud preferujete sepnuté vlasy, nadchne vás něžný drdol posazený až téměř na krku. V módě jsou také pletené drdoly, které se táhnou od dolní partie krku až k temenu hlavy. Fantazii se skutečně meze nekladou.

person-682832_1920

Kam do kadeřnictví?

Společenské účesy jsou parketou profesionálních kadeřníků. V hlavní metropoli působí spousta kadeřnictví, přičemž velké popularitě se těší kadeřnictví Praha 5. Salón můžete znát také pod názvem Hair Fashion Point. Klientelu tvoří osoby z řad celebrit, které jsou s výslednou prací kadeřníků nadmíru spokojení. Prestižní kadeřnictví zde působí od roku 2010 a specializuje se na střihání vlasů, svatební a společenské účesy. Profesionální kadeřníci mají přehled v aktuálních trendech. Nicméně, portfolio zahrnuje pestrou škálu dalších služeb.

bride-997604_1920

Kadeřnický salon Hair Fashion Point používá kosmetiku značek Kérastase, L’Oréal Professionel, Schwarzkopf a Essensity. Vybrané produkty, jejichž kvalita je nesrovnatelná s kvalitou běžných výrobků z drogerií, si můžete v kadeřnickém salonu dokonce zakoupit k domácímu použití.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří na poli kadeřnického umění působí již dlouhá léta. Výsledek práce budete opěvovat.