Venkovní prezentace a oslavy bez ohledu na počasí

Chystáte představit své firemní výrobky široké veřejnosti přímo na ulici nebo na veletrhu? Potom se neobejdete bez dobrého přístřešku, protože počasí se nikoho neptá, zda se mu zrovna dnes hodí slunečno, déšť, sníh a silný vítr.

Lidé milují oslavy

Pořádná prezentace potřebuje naplánovat se vším všudy. Vzhledem k tomu, že lidé se vždy nejsnadněji nalákají na různé druhy oslav, zkuste to také. Reklamní nafukovadla je už z dáli upozorní na konání akce na příslušném místě. Nafukovací reklama udělá dost velkou službu sama, návštěvníci si určitě všimnou, co zde předvádí a nabízí. Vy se zaměřte na to je zabavit a pohoštění také nikdo neodmítne. Půjde o oslavu se skrytým záměrem. Pneumatické stany patří mezi ideální prostory k prezentování vašich produktů a pracovních činností. K výhodám patří, že je postavíte, kdekoliv si zamanete, a nemusíte mít na to žádné stavební povolení. Snadno je postavíte a stejně lehce zase odklidíte ze svého či pronajatého pozemku.

Párty stany vás schovají před deštěm

Pod střechou se zvládne cokoliv a nic nenaruší dobře naladěnou společnost. Kapela bude spokojeně vyhrávat, lidé se bavit u stolů. Někdo určitě rád využije i sedací vaky, které vyhovují používání v exteriéru. Prodej nůžkových stanů se doporučuje všem, kdo hledají ekonomické a velice rychlé zastřešení plochy. Tyto druhy stanů seženete ve třech verzích. Konstrukce umožňuje výškové nastavení podle momentální potřeby. Bočnice a střecha ze silné nepromokavé polyesterové látky si poradí i s hodně prudkým lijákem a jinými nepříznivými klimatickými podmínkami. Převoz probíhá ve speciálních obalech, což usnadňuje manipulaci z místa na místo. Nůžkové stany prodej – https://www.mitkoforevents.cz/nuzkove-stany se týká také řady Premium určené náročným zákazníkům. Mezi dalšími přednostmi očekávejte vysokou odolnost, zesílené profily noh, systém Easy-Hold pro připevňování osvětlení, vlajek apod.