Sháníte levný tisk? Zkuste tisk online

Každý z nás se někdy setkal s požadavkem vytisknout rychle dokument, popřípadě v práci zajistit tisk letáků. S vytištěnými materiály se totiž setkáváme prakticky na každém roku. Ve schránce se pravidelně objevují letáky, katalogy a brožury se slevovými kódy, na informačních tabulích, zastávkách a veřejných místech se instalují plakáty, billboardy, velkoformátové obrázky a další graficky vkusně zpracované dokumenty a obrázky. A i když se s tiskem potkávám všude, když dojde na tisk vlastních textů, najednou nevíme, na koho se kam obrátit. Přitom existuje velmi jednoduchá cesta nejen pro online tisk vizitek!

U letáku se zaměřte na grafiku

Leták funguje jako skvělá a velmi levná reklama, díky níž dokážete oslovit široké masy lidí. Stačí si zvolit cílovou skupinu, a poté tisk letáků svěřit do rukou odborníků a specialistů na tisk. Čím více toho budete k tisku mít, tím více ušetříte! V nabídce najdete tiskové možnosti pro letáky, vizitky, jednostranné plakáty, sešívané katalogy i lepené katalogy a bloky s obalem. Lídr na trhu v oblasti tisku je připravený pro vás zajistit praktické skládané letáky, oboustranné plakáty i další varianty a rozměry bloku či katalogu. Tisk online Justprint.cz vám umožňuje za výhodnou cenu natisknout firemní hlavičkové papíry, složky i reklamní tašky, s nimiž oslovíte své obchodní partnery. Velmi populární jsou rovněž pohlednice a velkoformátové plakáty. Ve společnosti se stejně tak neobejdete bez roll-upu, vstupenek a pozvánek. Mimo to si smíte objednat razítka se jmény či firemní údaji.

Originalita se počítá

Každý tiskový materiál je potřeba pečlivě graficky zpracovat tak, aby na první dojem upoutal pozornost. V mnoha případech dokáže špičková grafika zdůraznit hlavní myšlenku a dodat šmrnc jakémukoliv sdělení. Využijte výhodné online nabídky a vybavte se dostupným tiskem za parádní ceny.