Prodej hutního materiálu

Ať jste profesionální stavbař, strojař, zámečník nebo jen zanícený domácí kutil, bez hutního materiálu se neobejdete. Je všude okolo nás. Betonové výztuže staveb, plotové okrasné dílce, plechy. Potřebujete novou posuvnou bránu ke svému rodinnému domku? Vyzkoušejte firmu LUMASTEEL Litvínov, která vám vyrobí vrata z odolného materiálu. Hlavní důraz přitom klade na vysokou pevnost a odolnost vůči mechanickému poškození, takže brána vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Tyčový materiál ve stavebnictví

Představte si poměrně jednoduchou situaci, kdy potřebujete vybudovat plot okolo svého pozemku. Vystačíte si s plotem z pletiva, protože se jedná o ovocnou zahradu. Ovšem k jeho vybudování budete potřebovat tyče o určité délky a síle, které budou přesně zpracovány bez nerovných okrajů. Koho zkusíte oslovit? Hutní materiál vám prodá LUMASTEEL Litvínov.

Armování železa šetří čas a peníze

Beton obvykle drží dobře v tlaku, ale pokud je namáhaný v tahu, rychle se může roztrhnout. Kvůli tomuto faktu je třeba stavební dílce, které jsou namáhány, vyztužit ocelovými armaturami. Dlouholeté zkušenosti s armováním má LUMASTEEL Litvínov, jenž umí navrhnout konstrukci podle vaší potřeby, případně vám nabídne i odbornou konzultaci. Celý projekt pak armovna připraví a následně dodá a je jedno, jedná-li se o armování složitých konstrukcí nebo o drobnou individuální zakázku.

Krátká dodací lhůta

LUMASTEEL Litvínov si zakládá na tom, že nabízí velký výběr svých služeb. Vybrané zboží dodává v krátké dodací lhůtě. A materiál, který má skladem, doveze ještě tentýž den. Zajímá vás hlavně cena? Pro společnost z Litvínova není problém se s vámi na ceně domluvit, vždyť oboustranná spokojenost je důležitým aspektem dobré spolupráce. Navíc o prodej hutního materiálu se v LUMASTEEL Litvínov stará proškolený personál s letitou praxí.