Kvalitní značení pro dokonalý přehled na cestách

Napadlo vás někdy, kdo vlastně stojí za umisťováním dopravního značení, aplikování zpomalovacích prahů nebo usazováním dopravních zrcadel a sklopných zábran? Jsou to odborníci, kteří působí řadu let na českém trhu a mají za sebou řadu úspěšných akcí na významných stavbách a to nejen v hlavním městě. Dopravní značení zahrnuje kromě samotné instalace také prodej či pronájem a budete-li potřebovat, individuálně pro vás profesionálové z oboru navrhnou projekty dopravně inženýrského opatření. Budete si tak jisti, že vše je v souladu s nařízeními a odpadnou vám starosti s vyřizováním běžných formalit na příslušných úřadech.

Dopravní značky zajišťují přehled ve městech

Dokážete si představit, jak by to asi ve městě vypadalo, kdyby nebyly přesně vymezeny parkovací zóny, místa, kde lze stát s autem po dobu jedné hodiny nebo oblasti, která jsou soukromým pozemkem? Nejen pražští řidiči se potýkají s nedostatkem parkovacích míst, a proto se často města uchylují k praktickým metodám.

Místa, jež jsou vyhrazena pro parkování soukromých osob či firemních vozidel, často doplňují parkovací sloupky nebo parkovací zábrany, díky nimž zůstane místo volné do chvíle, než jej obsadí povolené vozidlo. Jednotlivé modely se liší zpracování i rozměry, účel ale plní všechny dokonale. Přitom se toto příslušenství vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností, protože jsou na výrobu použity jakostní materiály a ochranné laky s antikorozními vlastnostmi.

Vyjeďte bez nehody

Stále se najde obrovské množství nepřehledných silnic i soukromých cest, kde řada řidičů používá intuici místo dopravního značení. Ideální je proto takovou vozovku vybavit dopravním zrcadlem, které usnadní a zabezpečí provoz bez zbytečných nehod. Zrcadla jsou prodávána a montována v několika formátech včetně držáků na sloupky. Křižovatky získají konečně dobrou viditelnost ve všech úhlech.

Protože je bezpečnost na prvním místě a na vozovce to platí dvojnásob, nezapomínejte také na zpomalovací prahy. Byť mohou být někdy pro řidiče spíše otravným vybavením vozovky, věřte, že jsou nezbytné pro zajištění bezpečného provozu na frekventovaných místech. V nabídce najdete klasické černé dílce i žluté polštáře a koncové díly. Instalace zpomalovacích prahů je žádaná například v obytných oblastech, u škol a veřejných zařízeních, kde hrozí nečekaný vpád chodců do vozovky a stejně tak všude tam, kde řidiči zapomínají dodržovat zpravidla nižší rychlost. Na výrobu zpomalovacího vybavení se používají pouze odolné materiály prémiové kvality, což garantuje dlouhou životnost i při nepříznivých klimatických podmínkách i nadměrné zátěži.