Výhodný počítač pro studenty? Zkuste repasovaný!

Prázdniny už pomalu končí a váš student potřebuje vybavit do školy? Kromě psacích potřeb a dalších školních pomůcek přišel s požadavkem na vlastní notebook? Výuka a samostatné studium jsou dnes bez počítače už nemyslitelné. Zdaleka nejde jen o vyhledávání informací, stále víc jsou nutné další aplikace a studijní programy.

Levný ale výkonný

Vybrat správný počítač pro studenty není úplně nejjednodušší záležitost. Jednak pro to, že studium každého oboru má svá specifika; budoucí programátor má na funkce svého počítače jistě jiné nároky než například architekt či fotograf. Druhá věc je, že takový počítač, jehož funkce a úroveň by se našemu potomkovi opravdu zamlouvaly, může být nad naše finanční možnosti.

Spolehlivý partner pro repasovanou techniku

Jestliže tedy chcete splnit přání vašeho studenta na kvalitu a nezruinovat přitom rodinný rozpočet, hledejte mezi repasovanými počítači. Velká nabídka opravdu kvalitních kousků na vás čeká na LevnaPC.cz. Společnost, která se v loňském roce nominovala do finále soutěže ShopRoku v kategorii PC a příslušenství, je jedním z největších prodejců výpočetní techniky už více než 10 let. Za tu dobu zrealizovali přes 50 000 obchodů a získali mnoho spokojených a vracejících se zákazníků.

Co takhle notebook?

Vzhledem k tomu, že naše děti kladou velký důraz na mobilitu, zkuste si prohlédnout na stránkách LevnaPC.cz nabídku notebooků. Kvalitní a spolehlivé notebooky z řad ThinkPad od Lenovo (dříve IBM), Latitude od Dell nebo EliteBook od HP tu seženete za opravdu neuvěřitelně nízké ceny. Přitom patří k nejlepším na trhu díky kvalitním a odolným základovým deskám i všem ostatním komponentům (RAM modul, chlazení, procesor atd.) Možnost koupit tyto modely za třetinovou cenu, přitom se zárukou, je jistě výhodné pro každého rodiče o to víc, když jsou doma studenti dva.

Speciální funkce za hodně dobré ceny

Pozornost si zaslouží repasované počítače se zvláštními funkcemi. Možnost koupit kvalitní vysokovýkonné stroje osazené procesory XEON, využití extrémní velikosti RAM až 72 GB a graficky optimalizované karty Nvidia Quadro, nebo kousky pro 3D modelaci v CAD aplikacích a grafické práce, to vše za zlomek ceny nového přístroje, je pro studenty projektanty, designéry a podobné obory jistě hodně výhodná nabídka.

Využijte zkušených poradců

Pokud si nejste úplně jisti tím, co vybrat, obraťte se na poradenský servis společnosti. Pokud jsou vaše představy jen trochu reálné, pomůžou vám vybrat a sestavit správný stolní počítač pro vaši ratolest, nebo vybrat ten nejvhodnější notebook. Vzhledem k tomu, že stroje nejsou zaplombované, můžete kdykoli vyměnit jednotlivé komponenty a nakonfigurovat si přístroj podle svých potřeb. To vše při zachování záruční lhůty nejméně 6 měsíců (obvykle ale 1 – 2 roky).