Opravdu hustá zmrzlina

Léto bez zmrzliny není pořádné léto. Češi ročně spotřebují 34 milionů litrů zmrzliny, z toho 13 milionů litrů je kopečkové nebo točené. Je tedy celkem jasné, že každý správný Čech ve chvíli, kdy se vydá z domova ven, začne hledat stánek se zmrzlinou.

Zaručeně prodejní artikl

Ve větších městech je celkem běžné, že na ulici dlouhé pár set metrů, jsou 3 – 4 zmrzlinové stroje, vyrábějící nepřetržitě desítky litrů točené zmrzliny. A jejich provozovatelé se vedle sebe úplně pohodlně uživí. V menších obcích přitom často nenajdete ani jeden stánek se zmrzlinou. Je to škoda. Poctivá točená zmrzlina si najde své odběratele všude.

Máte svou kavárnu, cukrárnu, hospůdku, obchod s potravinami nebo třeba provozujete koupaliště? Pak byste určitě měli zvážit prodej zmrzliny jako sezónní doplňkový prodej.

Hustá zmrzlina i u vás

Když před časem firma David Polanský s.r.o. rozjela své zmrzlinové podnikání, spojil se majitel s italskými výrobci zmrzliny. Díky nim dnes existuje zmrzlinová směs Hustá zmrzlina, která se výborně hodí pro přípravu ve stroji.

Dnes tak může svým klientům nabídnout nejen prodej zmrzlinových strojů, ale zároveň i zmrzliny ve 14 příchutích. Největším hitem jsou opravdu ovocné zmrzliny bez chemických barviv a konzervantů s podílem ovoce 35 – 70 %.

Co takhle sezóna na zkoušku?

Prodej zmrzliny je v létě naprosto spolehlivým výdělkem. Pokud ale máte ještě pochyby, jestli se investice do stroje na zmrzlinu vyplatí, zkuste si to jedno léto nanečisto. Firma David Polanský s.r.o. poskytuje i pronájem zmrzlinových strojů za rozumných podmínek. Vychází tak vstříc začínajícím podnikatelům, kteří mají v začátcích i tak dost výdajů. Pronájem je vhodný také pro ty, kdo podnikají jen pár měsíců v sezóně a po zbytek roku by pro přístroj neměli uplatnění. V každém případě to stojí za osobní konzultaci.