Kam si zajet na víkend po Česku?

Přejete si netradiční místa, kde jste ještě nebyli? Pojďte se podívat, kam si zajet, abyste se vraceli plní dojmů, zážitků, a také radosti. Bude vám stačit jeden víkend. 

Vydejte se tam, kde jste ještě nebyli

Pravidelně trávíte svou dovolenou na Mácháči, nebo ve Špindlu? Zkuste se letos vydat na zcela neznámé místo a dopřát si kopu nových zážitků. Střešní stan na vaše auto promění váš automobil v pojízdný kemp, obytná vestavba do auta vám dodá svobodu v podobě vlastní kuchyňky nebo úložného prostoru. Kamkoliv se vydáte, budete naprosto soběstační. Skvělá zpráva je, že se vám podaří výborně zkombinovat všechny své plány i se spontánním nápadem na místě. K tomu všemu vám stačí vaše stávající vozidlo. 

Jedeme hodně daleko

Přiznejme si, že většina z nás nikdy nebyla třeba v Beskydech. Přitom je zde tolik míst, která se dají objevovat. Vyjeďte lanovkou z Trojanovic až k historicky významným dřevěnicím Libušínu a Maměnce. Užijte si výlet po okolí po nově vystavené stezce Valaška. Dřevěná konstrukce nabízí také himalájský chodníček, který je skutečně pro odvážné. Odměna? Překrásné výhledy po okolí a vědomí, že na vás v nejbližší restauraci čekají vynikající kynuté knedlíky s borůvkami z místních lesů. Beskydy skrývají mnoho krásných míst. 

Až do tajemných hor

Nebo vyzkoušejte Jeseníky. Konkrétně ve Velkých Losinách na vás bude čekat třeba ruční výroba papíru, zámek s pohnutou historií čarodějnických procesů, nebo třeba túra k přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně. Až budete mít nohy docela unavené, není nic lepšího než žbluňknout do termální vody. Termální lázně Velké Losiny mají několik bazénů, ale také tobogán. Vyřádí se všichni, odpočinek zajištěn. 

Už víte, kam vás zavedou kola vašeho vozidla? Zajeďte si na víkendový pobyt, který bude nečekaně krásný. Objevte nový kout naší země.