Firma Extéria se zaměřuje na bezpečnost práce a požární ochranu

Kdo mě zastoupí v případě, že přijde neohlášená kontrola ze státní správy a bude se zajímat o BOZP a PO? Kdo se o BOZP a PO v mém podniku postará? To je otázka, kterou si pokládá nejeden podnikatel, který nemá čas na řešení BOZP a PO. Pokud právě vy patříte k těmto podnikatelům, navrhujeme vám využít služeb firem zaměřujících se na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO, kteří si starosti o BOZP a PO vezmou na sebe.

V současné době na území České republiky je až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Právě ti na svou nevědomost mohou doplatit, a to v případě, kdy do podniku přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Ta totiž za nevyřešené BOZP a PO může udělat několikasettisícovou pokutu, mnohdy dokonce i několika milionovou pokutu. Vyřešit bezpečnost práce a požární ochranu v podniku je totiž ze zákona povinné a podnikatelé to nesmí brát na lehkou váhu.

Jak jsme ale zmínili, někteří podnikatelé nemají čas na řešení BOZP a PO. V tom případě by měli využít služeb firmy Extéria, což je jedna z firem zaměřující se na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO.

Znáte firmu Extéria?

Firmu Extéria jistě znáte. Jedná se o přední českou společnosti poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. V současné době nabízí zmiňované poradenství nejen na území České republiky, ale také na Slovensku. Dnes má firma tisíce spokojených klientů, není tedy důvod, proč se k nim nepřipojit.

Důvody, proč to zkusit právě s firmou Extéria

Pokud se ptáte, proč to zkusit právě s firmou Extéria, důvodů je několik. Nejen, že se pyšní nejnižšími cenami na trhu, ale také se pyšní kvalitními službami a tím, že se nikdy neplatí nic navíc. Firma se postará o vše související s BOZP a PO, bude provádět pravidelné kontroly pracovišť, školení a svou práci si obhájí v případě, že kontrola přece jen zaklepe na dveře podniku.