Bojíte se o své zásilky během jejich cesty k zákazníkům? Víme, jak je pohlídat

Logistika je jednou z nejdůležitějších a také nejsložitějších záležitostí, které musí řešit každý majitel e-shopu. Ani ty nejlepší produkty, nejnižší ceny a nejsofistikovanější služby vám nezajistí úspěch, pokud nebudete schopní dostat zásilku k zákazníkům. Jak se spolehlivě vyhnete složitému řešení reklamací? 

Dokonalý přehled 

Zkušenějším podnikatelům je naprosto jasné, s jakými podmínkami se musí potýkat balíky v dodávkách i depech jednotlivých přepravců. Není to jen o nárazech, otřesech a pádech, nýbrž i o změnách teplot, vlhkosti a dlouhém skladování. Pokud tedy prodáváte citlivější produkty, je na místě stoprocentní opatrnost. 

Typickým příkladem je skleněné nebo porcelánové zboží. Jeho poctivé zabalení v mnoha případech bohužel nestačí. Přesně proto se hodí na každou zásilku připevnit jednoduchý senzor nárazu, díky němuž budete přesně vědět, jestli udělal přepravce chybu. 

V případě posílání potravin, léků či chemikálií jsou dobrým řešením indikátory teploty, stejně jako indikátory vlhkosti, případně indikátory času. Jejich účel vám zajisté nemusíme vysvětlovat. Kombinace daných vychytávek vám zajistí stoprocentní jistotu a ochranu při řešení případných potíží. 

Zkrátka jen připevníte a zapnete 

Veškeré zmíněné pomůcky fungují na velmi jednoduchém principu. Zkrátka si jen nakoupíte provedení s požadovaným rozmezím, připevníte jej na balík a zmáčknete čudlík. Zařízení ihned začne kontrolovat správné zacházení. 

Ať už vás zajímá teplotní senzor, nebo kterýkoliv jiný indikátor, požadované položky si snadno objednáte online. Stačí si otevřít internetové stránky jednoho z nejznámějších českých dodavatelů jménem ShockWatch. Ihned se před vámi objeví ohromný výběr kvalitních vychytávek za velmi nízké ceny.

Foto: https://shockwatch.cz/