Doplňte svou výstavu o virtuální realitu

Doba jde neustále kupředu a to, co bylo dříve výsadou jen několika málo vývojářských firem, je dnes běžnou prací v mnoha institucích. Přivítejte na své výstavě virtuální realitu. Máte možnost přilákat mnohem více návštěvníků. 

Když se výstava skutečně podaří

Co byste si jako návštěvník přáli nejvíce? Kvalitní prosklené výstavní vitríny, ve kterých bude dostatek osvětlení, kvalitní výklad, a také výstavní systémy, které budou přehledné a logicky řazené. To ale není všechno, co si návštěvník od výstavy přeje. V ideálním případě si vždy přeje zažít i něco navíc. Doprovodný program, zajímavou přednášku, hudební vystoupení, nebo něco dalšího, co mu umožní lépe informace a zážitky z výstavy vstřebat. Když se do toho pustí virtuální realita, je o zábavu postaráno. 

Dokonale se vžijí do dané doby

Pořádáte výstavu, ve které hraje roli doba, ze které předměty pocházejí? Nabídněte svým klientům možnost využít virtuální realitu. Tento velmi realistický zážitek pomůže každému, kdo se na vašem eventu objeví, aby si mohl představit, jak daná doba skutečně vypadala. Lidé tak budou mít možnost se opravdu ponořit do dané látky a odnést si z tohoto dne to největší – skutečné poznání. Mnohem raději vaši výstavu následně doporučí svým sociálním kontaktům. 

Virtuální realita pro oblast vzdělávání a kultury

Je to ideální možnost, jak si přilákat celou řadu zcela nových klientů. virtuální realita se dnes totiž nepoužívá jen pro realizaci nových návrhů při výrobě nových produktů. Stává se běžnou součástí každodenního života, a logicky tak proniká také do oblasti kultury a vzdělávání. Realistický zážitek, který rozšířená realita nabízí, je pak dobrý tip, jak umocnit zážitek z celé výstavy. 

Už víte, jaký příběh nabídnete svým klientům? Vžijte se na chvíli do role návštěvníka vaší výstavy a nachystejte si zajímavý program ve virtuální realitě.