Alkalická voda pomáhá budovat imunitu

Ionizovaná neboli alkalická voda vám pomůže v prevenci s celou řadou onemocnění. Proč je její chuť podobná pramenité vodě? Proč se alkalická voda označuje jako ceněný antioxidant? 

Obyčejná voda se promění

Aby vznikla alkalická minerální voda, není třeba alchymie. Stačí si pořídit obyčejný generátor vodíkové vody, který se vejde do každé domácnosti a kanceláře. Poté do něj pouze nalejete kohoutkovou nebo balenou vodu a on se postará o skvělý výsledek. Alkalická ionizovaná voda se z obyčejné stane za malou chvíli. Nyní máte zdroj zdraví skutečně na dosah ruky. Každý den, kdykoliv si to budete přát. 

Vodou k lepší imunitě

Alkalická voda pomáhá budovat náš imunitní systém. Ten pro svou optimální úroveň fungování potřebuje zásadité prostředí. Vlivem stresů, nadměrné zátěže, nezdravé stravy nebo znečištěného životního prostředí se ale zásadité prostředí v našem organismu mění na kyselé. Alkalická voda proto pomáhá nastolit opět takové podmínky, které jsou pro naše správné fungování těla potřebné. 

Alkalická voda je také označována jako antioxidant. To znamená, že se dokáže postarat o to, aby pomáhala zneškodňovat volné radikály v našem těle. Ty jsou původci až sta nemocí, včetně těch civilizačních, jako je diabetes nebo rakovina. 

Jako pramenitá voda

Alkalická voda se během své přeměny dokáže zbavit látek, které jsou pro naše tělo nepotřebné, nebo dokonce škodlivé. Kohoutková voda tak bude zbavena nejen fosforu a chlóru, ale i síry. Naopak draslík, sodík a vápník ve vodě stále zůstávají, aby se starali o správnou funkci našeho organismu. Chuť vzniklé vody je velmi podobná pramenité vodě přímo u přírodního zdroje. 

Alkalická neboli ionizovaná voda má ještě jednu vlastnost, kterou skutečně oceníte – výborně náš organismus hydratuje. Jelikož mnohem lépe prostupuje buněčnými membránami, hydratuje naše tělo až šestkrát více než normální voda.