Únikovka z reality do světa plného dobrodružství, napětí a zábavy

Současná situace ve světě mění způsob života vzhledem k hrozbě nákazy novým koronavirem. Zatímco ještě nedávno se lidé mohli běžně bavit tak, jak byli zvyklí, nyní musejí chtě nechtě sedět doma a přetrpět nouzový stav. I když byla zábava zakázána, nic nikomu nebrání v tom, aby se zajímal o to, co se v této oblasti nabízí. Například oblíbené únikovky jsou nyní zavřené, ale jejich provozovatelé se již těší na to, až je lidé budou moci opět využívat.

Co je to úniková hra

Napínavá zábava pro všechny generace, to je únikovka. Nabízí adrenalin, odreagování i příjemně strávený čas. Účastnit se jí mohou jednotlivci i celé rodiny, parta přátel nebo skupina kolegů ze zaměstnání. Úniková hra Praha má v sobě vše, co potřebujete pro chvíle relaxace. Kdo si hraje, nezlobí. A to platí i pro toho, kdo se pustí do zdolávání jednotlivých úkolů. Úniková hra pro děti je připravena pro dvě až šest osob, které během 60 minut řeší nejrůznější rébusy ve věrohodných kulisách pohádkového světa.

Zábavná únikovka pro děti

Úniková hra pro děti se jmenuje například Zlobr. Nabízí cestu z pohádky do pohádky a zaujme děti na celé odpoledne. Zahrát si ji ovšem s dětmi mohou i dospělí, kteří mají rádi dobrodružství. Úniková hra pro děti v Praze je koncipovaná tak, aby společně s děti ji hráli dospělí, nebo minimálně jedna osoba starší patnácti let. 

Karlínské sklepení je přímo ideálním prostředím pro Escape game Praha. Dodá autentickou atmosféru Upíří hrobce, další únikovce, v níž řešíte spoustu šifer.

Úniková hra v erotické duchu

Zamilované páry si mohou zahrát únikovku s lechtivým podtextem Doupě neřesti, která nabízí elektronické šifry a spoustu zábavy v odlehčeném duchu. Hra má moderní zpracování, které je interaktivní a intuitivní. Pustit se do ní mohou začátečníci i ostřílení hráči, kteří už s únikovkami mají zkušenosti.

Únikových her je spousta a čekají na vás. Tak už aby pandemie koronaviru přešla a život se vrátil do starých kolejí.