Moderní studium pro manažery

Na lidi pohybující se v managementu jsou kladeny stále vyšší nároky. Je to zrovna jedna z oblastí, které se neustále mění, a když člověk trochu zaspí a přestane sledovat aktuální trendy, může klesnout hodně hluboko. Proto je potřeba se pravidelně vzdělávat – buď formou samostudia, nebo na kvalitní škole.

V dnešní době už lze jednoznačně říct, že lepší volba je ta druhá. To, co v dřívějších letech chybělo, přineslo studium MBA. Program, který ročně absolvují tisíce lidí po celém světě, je totiž koncipovaný tak, aby spojil teoretické znalosti s praktickými dovednostmi. Studium na většině škol je navíc flexibilní, takže jej zvládnou i velmi pracovně vytížení lidé.

Studium MBA pro časově vytížené

Na pracující manažery myslí v Česku škola European School of Business & Management (ESBM). Titul MBA je u nich možné získat moderním online studiem, které probíhá z velké části přes internet. Studovat je tedy možné kdykoliv a odkudkoliv. Každý si částečně sestaví svůj vzdělávací program a není problém začít se studiem MBA hned. Na rozdíl od jiných škol není potřeba čekat na začátek prvního semestru. Špičkový tým lektorů propojuje teoretické znalosti s praxí v souladu s nejmodernějším Oxfordským vzdělávacím modelem.

S MBA budete ve výhodě

Titul MBA je v poslední době všeobecně oblíbený. Na popularitě získává díky poptávce ze strany zaměstnavatelů a kvalitě nabízeného vzdělání. Absolventi ESBM si pochvalují, že se během roku studia skutečně naučili něco, co využijí v běžném životě. Získají prestižní titul, zvýší se jim mzda (výzkumy prokazují, že absolventům MBA naroste mzda o 30 %) nebo zdokonalí vlastní firmu a získají kontakty na spoustu zajímavých lidí.

Zajímavé jsou také některé statistiky, které si vede škola ESBM. 93 % zaměstnavatelů hodnotí studium MBA na ESBM jako vysoce kvalitní. 98 % absolventů by MBA na této škole doporučilo ostatním. Necháte se přesvědčit jasně mluvícími čísly?