Kvalitní respirátory FFP2 pro firmy

Neustále se zhoršující pandemie koronaviru donutila všechny obyvatele ČR i okolních států nosit na obličeji prostředky k ochraně dýchacího ústrojí. Běžná látková či chirurgická rouška je schopná částečně zachytit kapénky obsahující virus, a ochránit tak okolí před jejich vdechnutím a následnou nákazou virem COVID 19. Přestože je rouška základní a nezbytnou ochranou, samotné viry jsou bohužel příliš malé na to, aby je byla rouška schopná efektivně zachytit. Pokud se chcete před virem chránit, je mnohem účinnější použít respirátor, minimálně třídy FFP2. Respirátory FFP2 jsou označovány také jako N95, což znamená, že jsou schopny zachytit až 95 % mikročástic, které byste mohli vdechnout. Oproti běžným látkovým či chirurgickým rouškám tak jde o mnohem vyšší stupeň ochrany.

Respirátor FFP2 pro firmy

Nejčastějším místem, kde v současnosti dochází k nákaze COVID 19, je zaměstnání. Ve firmách je velké množství lidí pohromadě po dlouhou dobu, což představuje ideální prostředí pro šíření jakékoli nákazy. Stále více podniků proto nakupuje svým zaměstnancům respirátory, aby se snížila nemocnost a zabránilo se šíření koronaviru. Hlavně pro firmy, kde jsou zaměstnanci ve styku se zákazníky, je ochrana velmi důležitá.

Kde koupit kvalitní respirátory FFP2 s potiskem

Výrobců a dodavatelů respirátorů je na našem trhu v současné době dostatek. Pokud však chcete své zaměstnance vybavit skutečně kvalitními 5 vrstvými respirátory za bezkonkurenční cenu, určitě neprohloupíte, podíváte-li se na nabídku firmy Bluearrow.cz, která nabízí respirátory FFP2 s potiskem. Oproti běžným respirátorům, které jsou většinou bílé, můžete u Bluearrow.cz získat respirátory potištěné vaším logem, firemním sloganem či kompletní grafikou podle vašeho návrhu. Vaši zaměstnanci tak získají kvalitní ochranný prostředek, který sníží přenos virů na pracovišti a bude navíc propagovat vaši firmu.