Kupte olověný akumulátor od profesionálů

Sháníte elektro výrobky za slušnou cenu, a hlavně v dobré kvalitě? Poohlédněte se v e-shopu EMOS. Na jejich e-shopu můžete nakoupit jednotlivé kusy, avšak spolupracují i s firmami, které odebírají ve velkém, nebo s elektrikáři. Všechno tohle funguje už přes 30 let.

Značka EMOS prodává celou škálu elektro výrobků od baterií, světelných zdrojů přes svítilny až po zařízení jako zkoušečky, zvonky, multimetry. Jsou také výhradním distributorem GP Batteries, výrobce baterií, nabíječek či powerbank.

Vyzkoušejte bezúdržbový olověný akumulátor

Pod značkou EMOS koupíte například olověný akumulátor, který se hodí jako náhradní baterie pro zahradní sekačky, sonary, echoloty, záložní zdroje UPS, elektronické systémy EZS, EPS. Akumulátory jsou bezúdržbové a ventilem řízené, dají se používat v jakékoliv poloze.

AGM akumulátory od AMOS totiž využívá sklo-laminátová mikrovlákna, v nichž je vsáknutý elektrolyt. Tato mikrovlákna se nachází mezi jednotlivými olověnými deskami. Žádné vylití kyseliny tedy nehrozí a vy můžete akumulátor postavit opravdu jakkoliv.

Akumulátor 12V má také pojistné ventily, které zabraňují výbuchu pro případ zaplynování. Zároveň je vybaven terminály FASTON pro rychlé připojení konektorů a vodičů. EMOS po dlouhých letech zkušeností ví, co dělá.

Využijte dopravu zdarma a další výhody

EMOS láká nejen na kvalitní výrobky za dobré ceny, ale také na spoustu doplňkových akcí. Zajímavá je například možnost dopravy zdarma, a to na vše bez nějaké spodní hranice hodnoty objednávky. Ke každé objednávce nad 1500 Kč navíc dostanete ještě dárek v podobě baterií GP Ultra Plus AAA. Při přihlášení k odběru novinek dostanete slevu 100 Kč na první nákup, s kódem máte slevu 15 % na prodlužovací kabely i na antény, 10 % na videotelefony. Slevy jsou platné do konce července, tak s nákupem moc neotálejte.