Dopravní značení pro větší bezpečnost

Každá firma má povinnost se postarat o řádné upozornění a označení místa, kde se momentálně provádí nejrůznější stavební a jiné úpravy. Obraťte se na odborníky, kteří vám rádi poradí s výběrem nejvhodnějšího dopravního značení.

Dopravní značení od profesionálů

Jestliže plánujete větší stavbu, dopravní uzavírky, výkopy nebo zábory menších či větších rozsahů, musíte také popřemýšlet o pořádném označení, abyste nikoho zbytečně neohrozili. Zaznamenáte si, že musíte sehnat světelnou signalizaci, semafory, dopravní značky, parkovací sloupky a mnohé jiné druhy zábran a značení. Pokud nejste v těchto případech dostatečně zkušení, bez obav se obraťte na odborníky, kteří vám pomohou vše nejen vybrat, ale postarají se i o montáž a následnou demontáž všeho potřebného. Kompletní realizace svislého dopravního značení není vůbec problém, stačí se domluvit a doložit projektovou dokumentaci se zákresem dopravního značení, povolení dotčeného orgánu, jestliže majitelem komunikace není sám žadatel. Pochopitelně je třeba udat adresu přesného místa realizace. V rámci této služby se provede výkop, osazení sloupku a namontování dopravní značky. Montují se také příhrady, lamelové portály, zpomalovací a vodné prahy, dopravní zrcadla o různých tvarech a velikostech. Zastaralé značení se demontuje a zlikviduje.

Parkování bez problémů

Mnozí jednoduše ignorují dopravní značky, které upozorňují na vyhrazená místa pro parkování. Jak zabránit cizím autům, aby vám nezaparkovala na plácku, který je určen pro vaše klienty nebo zaměstnance? Výborně tomu zabrání parkovací sloupek, který se sežene v pevné či sklopné variantě. Tyto sloupky se zhotovují z rozličných materiálů, ale vždy s výbornou odolností a s protikorozní ochranou. Sklopné zábrany a motýlky lze uzamknout klíčem díky zabudovanému cylindrickému FAB zámku. Na zábranu dobře upozorní obsažená červená reflexní fólie.