Když na hokej, tak na NHL. Dnes už to není žádný problém

Jaký sport je v České republice velmi populární? Rozhodně je to hokej. Každoroční MS v hokeji je velmi sledované, stejně jako utkání jednou za 4 roky na olympiádě. Svůj velký počet diváků má i extraliga. Co však láká většinu fanoušků, to je možnost vidět tu nejlepší hokejovou ligu na světě. A to NHL. Podívejte se, že vydat se zas prestižními týmy není zase až takový problém.

Ceny vstupenek nejsou nedosažitelné

Nejprve začneme tím, kolik stojí lístek na jedno takové utkání. Roli pochopitelně hraje hned několik věcí. Podle nich se určuje základní cena dané vstupenky. Jedná se o:

  • Základní část, nebo play-off
  • Místa na stadionu
  • Tým a jeho soupeř

Stále však můžeme mluvit o tom, že ceny vstupenek nejsou nedosažitelné. Když zmíníme, že se jedná o nezapomenutelný zážitek, tak lze získat celkem levné lístky na Chicago, stejně jako na celou řadu jiných prestižních týmů, ve kterých hraje současná světová špička. Tu na tuzemských stadionech neuvidíte.

Vysoké nejsou ani ceny letenek

Letecká doprava je stále populárnější. To proto, že zlevňuje. Je jasné, že jiná možnost, jak se dostat do USA nebo Kanady rychle a pohodlně není. Když se podíváme na to, za kolik se létá po Evropě, tak to mohou být i stovky korun. Pokud jde o cestu za velkou louží, začínají letenky na pár tisících. Už to ukazuje, že se dá do cílové destinace dostat také celkem levně.

Lze si pořídit kompletní zájezd

Pokud se obáváte toho, jak si zajistit lístky a letenku, nebo jak se v cíli vaší cesty domluvíte, nemusíte mít obavy. Dnes existují sportovní cestovní kanceláře, které zorganizují třeba zájezd na New York Islanders. Máte tak jistotu, že pouze zaplatíte cenu zájezdu a o veškerou organizaci se nemusíte starat. Vše bude zajištěno a k tomu všemu vám bude k dispozici delegát. Ten vám pomůže s řešením jakýchkoliv problémů, které by se mohly objevit.