To nejlepší z Hi-End elektroniky seženete ve stylovém pražském studiu

Trávíte hodně času doma a toužíte po špičkové elektronice? Profesionální výbavu pro sledování filmů, televize nebo poslouchání hudby seženete v jediném Hi-Endově vybaveném studiu v Praze. Rozhodně doporučujeme jeho osobní návštěvu. Hned vám prozradíme proč.

Pokud zajdete do obyčejného obchodu s elektronikou, možná vám personál nabídne spoustu produktů různých značek a možná vám i poradí. Jenže si nikdy nemůžete být zcela jistí jejich stoprocentní kvalitou. Studio AVcenter na Praze 3 je jiné. Především v tom, že nabízí špičkové produkty značek jako je McIntosh, Accuphase, Chord Electronics, Loewe (https://www.avcenter.cz/loewe) a dalších. Najdete tu výrobky, které v Praze žádný jiný obchod nenabízí.

Vítejte ve stylovém studiu

Můžete si zde doslova sáhnout na to nejlepší, co současný trh nabízí. A to všechno v útulném a stylově zařízeném prostředí, kde se nebudete cítit jako v supermarketu, ale spíš jako v perfektním nahrávacím studiu. Už to zní samo o sobě docela zajímavě. Navíc zde pracují lidé, kteří nejsou jen prodavači, ale milovníci Hi-End elektroniky. Takže si buďte jistí, že dostanete všechny potřebné informace. Personál vám poradí, co je pro vás nejlepší, a doporučí takový produkt, který právě vy nejvíce oceníte.

Součástí studia je i luxusně vybavené 4K kino se zvukem Dolby Atmos. Tento privátní kinosál byl postaven na míru a vyznačuje se dokonalým zvukem a excelentním obrazem. Je to jedno z nejlépe vybavených nainstalovaných domácích kin v České republice!

Nakupujte online! Třeba špičkové televizory

Hi-End Produkty z AVcenter můžete nakupovat i online. Na stránce https://www.avcenter.cz/loewe se vám například otevře nabídka perfektních televizorů značky Loewe. S takovými televizory bude sledování obrazovky dokonalým zážitkem.