Jak se zbavit ojetiny? Ekologickou likvidací vozidel se zabývají specialisté

Nejen na ojetiny se specializuje společnost z Raspenavy. Firma likviduje stará vozidla tak, aby byla zlikvidována dle zákonných norem. Vás jako majitele to nemusí nic stát. Naopak, můžete na tom i vydělat.

V podstatě každé auto skončí nakonec ve šrotu. Jenomže s likvidací podle zákona to není snadné. Nejde auto jen tak skladovat léta na dvorku domu, už vůbec ne jej nechat odstaveno někde na veřejném prostranství. Nemůžete dokonce ani auto rozebrat. Abyste mohli automobil odhlásit z evidence, a tím pádem za něj i přestat platit zákonnou pojistku, musíte jej ekologicky zlikvidovat. Na tohle však nemáte oprávnění. Takže musíte oslovit někoho, kdo se ekologickou likvidací vozidelzabývá. Když budete mít šťastnou ruku, nejenže vás to nebude nic stát, ale ještě na této formě likvidace starého vozidla můžete vydělat.

Oslovte firmu z Raspenavy, která se na ekologickou likvidaci aut specializuje

Likvidace vozidel Liberec, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov a okolí těchto měst – na tohle najdete specialisty v Raspenavě. Společnost vyplácí až 10 000 za likvidované vozidlo (vždy v závislosti na stavu vozidla a využitelnosti jeho náhradních dílů, které pak firma nabízí dalším zájemcům). Ve firmě vám rádi poskytnou více informací i nástin výkupné ceny. Nemusíte se bát ani drahého odvozu, pokud je již vaše auto nepojízdné, či jde dokonce o autovrak. Až do vzdálenosti 100 km si automobil zástupci společnosti odvezou zcela zdarma. Jednání probíhá rychle a seriózně.

Máte papír, tak auto odhlaste!

Firma vám vystaví okamžitě potvrzení o ekologické likvidaci vašeho vozidla. Díky tomu máte možnost ihned odhlásit automobil z evidence a též zrušit zákonnou pojistku. Nechce se vám zabývat papírováním? Nemusíte. Raspenavská společnost i odhlášení vozidla z evidence vyřídí za vás. Záleží na vaší vzájemné domluvě.