Zvedací technika Brano: Těžká břemena jsou minulostí

Poradit si s břemeny majícími obrovskou hmotnost je náročné. Potřebovat k nejrůznějším úkonům budete kvalitní přístroje, které se o jejich zvedání postarají. Pokud nevíte, jaké modely by právě pro vás byly nejvhodnější, jste na správné adrese. Informujeme vás o zvedací technice, kterou nabízí internetový obchod Branocentrum.cz. Jeho nabídka je velmi pestrá a pojímá kladkostroje, lanové zvedáky a v neposlední řadě i známé zavírače dveří. Zapomenout nelze ani na lanový naviják Brano.

Kvalitní kladkostroj zvedne cokoli

Potřebujete zvedat do výšky opravdu těžké předměty. Vybírat si lze jak obecné, tak i řetězové nebo pojízdné typy. Prvně jmenované jsou optimální v opravnách či v nejrůznějších montážních provozech. Ovládat je lze různými směry. Řetězové kladkostroje si najdou své využití zejména v průmyslu. Mají minimální hmotnost a také stavební výšku. Jejich využití je multifunkční. Poslední pojízdné se hodí do jeřábových drah. Výbornou volbou jsou hlavně jednonosníkové kočky.

Lanové navijáky nejen pro vyprošťovací práce

Potřebujete-li vyprostit automobil anebo nějaké břemeno, je vám k dispozici lanový naviják Brano. Vybírat si budete moci typy, které jsou schopny pracovat ve všech směrech. Při zvedání a hlavně tažení předmětů nenajdete lepšího pomocníka. Zapomenout nelze ani na lanové zvedáky. Ty se využívají například jako součást lesní techniky anebo při napínání vratných lanovek kladkového charakteru. Vybavit je lze lany o délce klidně i 40 a více metrů. Spolehnout se můžete na dlouhou životnost a maximální efektivitu práce.

Zavírače dveří a další sortiment

Eshop Branocentrum.cz nabízí i spousty další zvedací techniky. Jmenovat bychom mohli třeba hydrauliku, pákové a hřebenové zvedáky či upínací popruhy a jiné součásti zvedacích systémů. Nedílnou součástí portfolia této společnosti jsou i zavírače dveří Brano, které dokážou zajistit samouzavírací mechanismus křídlových dveří. Servis Brano navíc realizuje i opravy, revize či výměnu náhradních dílů.