Znehodnocení citlivých dokumentů

V rukou každého z nás se čas od času ocitne dokument, který je potřeba bezpečně zlikvidovat a nezanechat po něm ani památky. Své o tom vědí především zaměstnavatelé, ředitelé velkých společností, ale také živnostníci a všichni ti, kteří pracují s důvěrnými daty, citlivými údaji nebo třetí stranou snadno zneužitelnými informacemi. S malým množstvím si snadno poradíte, v případě objemných složek plných papírů nebo s datovými médii už manipulace tak snadná není a vyžaduje pomoc profesionálů.

Kvalitní služby skartační firmy

Na trhu existují firmy, které vás nenechají na holičkách, bezpečně vám poradí a pomohou s kompletní likvidací požadovaných souborů. Proces skartace dokumentů zahrnuje spolehlivý odvoz materiálu a následnou likvidaci ve skartovacím zařízení zpracovávající odpad na požadovanou velikost dle norem. Po případné domluvě můžete být u celého průběhu přítomni. Vše probíhá pod bedlivou kontrolou kamerového systému, aby se zamezilo nežádoucímu jednání a celý postup byl maximálně bezpečný! Finální zpracování mají na starost papírny, kam se skartační obsah spolu s potřebným protokolem o ekologickém postupu likvidace odesílá.

Vložte celý proces skartace do rukou profesionálů

Jestliže vám okolnosti nedovolují předat odpad ve vytříděném stavu, skartace dokumentů Praha si pohodlně poradí s dokumenty v deskách, šanonech či jiných vazbách, které po završení procesu vrátí pro další použití. Důležitá data se nevyskytují jen na papíře, jsou přenášena na CD, DVD, diskety či kazety.  Tyto rovněž můžete firmě svěřit s garancí důkladného znehodnocení. Profesionálně mohou být zlikvidovány také platební karty a další karty opatřené čipy.

Díky skartační firmě a odborným postupům vám odpadají veškeré starosti s materiály, které je třeba precizně a narvalo odstranit. V závislosti na množství a typu odpadu je dohodnuta individuální cena za komplexní vyřízení služeb. Mějte klidný spánek a spolehněte se na profesionály v oboru!