Zábavnější učení bez zbytečného mučení

Sdílení informací s větším počtem lidí dá vždy práci. Získání patřičné pozornosti náleží k hlavním úkolům přednášejících a vyučujících osob. Jak jste na tom vy? Vnímají vás malí posluchači dostatečně dobře, anebo se učíte zapůsobit na dospělé klienty?

Žádná nuda během vzdělávání

Různé druhy tabulí nás provází od dětských let. Dnes však nepotřebujete shánět křídy a namočenou houbou se starat o smazání napsaného. Moderní doba přináší zábavnější formu doplnění výuky všeho druhu. Praktická magnetická tabule je vhodná k popisování a mazání za sucha. Záznamy provádíte fixou na lakovaný kovový povrch. Nákladnější druhy se zhotovují z keramiky a slouží k profesionálnímu používání.

Nejen pro rozvíjení dětských schopností

Děti potřebují názorně naučit mnohé věci, ale to neznamená, že dospělí mají používání zakázané. Právě naopak. Magnetická rozkládací tabule je vítanou pomocnicí pro nejrůznější druhy konferencí, seminářů a prezentací. Nejprve pozvete na poradu své zaměstnance a získáte si jejich pozornost stěžejními body jednání. Následně dobře oživíte výuku nejen zajímavým vyprávěním, ale i zaznamenáním stěžejních informací na všem viditelné místo. Tato jednoduchá podpora mluveného projevu má magické účinky – lidé si snadněji zapamatují, co probírali.

Rozličné velikosti tabulek připevníte buď přímo na stěnu pomocí speciální montážní sady, anebo je umístíte na stojan. K součástem patří praktická polička na odkládání ukazovátek a jiných potřebných věcí. Magnetické stěrky obstarají lehké a rychlé zrušení provedených záznamů. Vaše slova a myšlenky jednoduše zapisujete barevnými popisovači. Dětem jistě uděláte velkou radost, když do své vzdělávací hodiny zapojíte veselé magnetky. Lépe se naučí vnímat jednotlivé číslice a písmena. Určitě rády přivítají kreativní úkoly, kdy vytvoří nové slovo před třídním kolektivem.