Vybírejte zájezd s jistotou maximální spokojenosti

Chcete vyrazit na dovolenou, ale stále ještě nemáte vybráno? Nevíte, do jaké země se vydat? Chtěli byste ušetřit a přitom si užívat komfort? Pokud ano, čtěte dále, přinášíme vám několik cenných tipů pro výběr ideální dovolené a poradíme, kde i vy koupíte zájezd snů za nízkou cenou a přitom s jistotou kvality.

Vybíráme ideální destinaci

Abyste si dovolenou skutečně užili, musí na prvním místě stát výběr destinace. Inspiraci lze hledat u známých, kteří například danou zemi již navštívili. Je ale lepší se spolehnout na vlastní požadavky a potřeby. Dejte si pozor na bezpečí dané země – informace o tom, zda je do země bezpečné vycestovat či nikoliv, najdete například na oficiálních stránkách Ministerstva zahraničních věcí. Zjistěte si, zda dané místo nabízí vyžití pro všechny, kteří na dovolenou pojedou, zejména pro děti. Přesně si také stanovte váš rozpočet. Někteří lidé si na dovolenou berou i půjčku. Pokud o tom také přemýšlíte, rozmyslete si, zda je to skutečně nutné a spočítejte si, jestli budete schopni peníze včas vrátit.

Nejvýhodnější nabídku najdete snadno

Hledáte-li zájezd a nechcete platit zbytečně moc, doporučujeme navštívit portál NewTravel.cz, který umožňuje srovnání zájezdů. Databázi tvoří nabídky ze 105 prověřených českých cestovních kanceláří. Snižuje se tím riziko, že byste při výběru narazili na podvodnou kancelář. Zájezdy zde vybíráte velmi snadno. Stačí zadat základní kritéria jako lokalita, země či přímo jméno hotelu, datum odjezdu a návratu, typ stravy a dopravy a další. Pokud nemáte v některé věci jasno, nechte kolonku prázdnou. Během chvilky se vám zobrazí nabídky. Pokud si vyberete, kliknete na nabídku a ihned budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, se kterou podepíšete smlouvu.

Na co ještě nezapomenout?

Určitě si s sebou „přibalte“ cestovní pojištění. Platí se jen několik korun na den. Pojištění vás kryje v případě úrazu, někdy se vztahuje také na ztrátu či poškození zavazadel apod. Přibalte si s sebou také doporučené léky (např. na průjem, proti horečce atd.).