Vyberte ten správný dárek pro motorkáře

Blíží se Vánoce a vy přemýšlíte o tom, čím potěšit svou drahou polovičku? Máte doma zapáleného motorkáře? Pak je řešení naprosto jednoduché. Kvalitní motorkářské oblečení a doplňky nikdy nezklamou. Pokud chcete něco menšího nebo méně finančně nákladného, je ideální volba pár motorkářských rukavic. Můžete koupit rukavice, které potěší a ochrání ruce bezpečně za každé situace.

Sledujte kvalitu

Je jasné, že toto oblečení musí splňovat určité parametry ohledně výběru materiálů a kvality provedení. Veškeré oděvy, a tedy i rukavice na motorku musí splňovat bezpečnostní normy, aby se mohly stát plnohodnotnou součástí vaší ochrany při jízdě na silnici. Zaručeně splňují předepsanou normu ISO 4916 oděvy od výrobce M-B-W. V nabídce e-shopu tohoto výrobce najdete mimo dámských, pánských nebo kožených rukavic i moto kalhoty, termo prádlo, chrániče a mnoho dalšího.

Jaké rukavice si můžete vybrat?

Na výběr máte různé varianty moto rukavic. Záleží na jejich nositeli, a také na materiálech, které preferuje. Pro dámy tu jsou například Daisy kožené rukavice na motorku, které jsou vyrobené z kevlarové streči. Ta je mimořádně pevná, žáruvzdorná a odolává vodě, špíně i oleji. Rukavice mají i carbonové chrániče kloubů a suchý zip na stáhnutí. Pro milovníky sportovní jízdy jsou tu rukavice ARZA, které mají plastové chrániče na kloubech, dvojité zapínání na suchý zip, kevlarový chránič zápěstí a je možné je barevně sladit s kombinézou či motorkou. Nebo možná vás zaujmou HC Blue pánské rukavice s karbonovými protektory na kloubech, plastovými a porotenovými protektory na článcích prstů. Tyto rukavice mají také vyztužení dlaně a dvojí zapínání na suchý zip kolem zápěstí.

Kůže je stále oblíbená

Kožené moto oděvy stále vedou mezi motorkáři, a tento materiál nejspíš jen tak něco z pomyslného trůnu nesesadí. Kůže má mnohem větší odolnost proti otěru než textil, takže zajistí větší bezpečnost v případě pádu. Je pohodlná a vhodná i při vysokých rychlostech.

Objednejte dokonalý vánoční dárek v podobě kvalitních motorkářských rukavic. A nezapomeňte, že i rukavice musí dobře sedět, a proto dbejte na výběr správné velikosti.