Tipy, jak uhradit blížící se zimní dovolenou

Aniž by skončila sezona letních dovolených, už cestovní kanceláře a cestovní agentury hlásily, že zájezdy na zimu jsou z poloviny vyprodané. Lidé letos neváhají a rezervují si místa na zimní dovolenou s dostatečným předstihem. Zájem roste hlavně o dovolenou v Alpách a v podobných oblastech, ostatně i česká lyžařská střediska mají z části plno. Pokud tedy chcete jet také letos na hory, neměli byste otálet, aby na vás ještě zbylo místo. 

Mnozí lidé by si rádi rezervovali místo v oblíbeném lyžařském středisku, ovšem nemají na zaplacení zálohy, která se vyžaduje při rezervaci s takovým předstihem. A právě lidé, kteří nemají na zaplacení zálohy, se ptají, jak mají blížící se zimní dovolenou uhradit. A pro ně máme několik tipů. 

Rychle si něco našetřete

První možností, jak získat peníze na zaplacení zálohy nebo celé zimní dovolené, je našetřit si, a to rychle. Naštěstí pár tisíc korun si lze našetřit během poměrně krátké doby, jenom si musíte odpustit každodenní utrácení a každoměsíční nakupování zbytečností. Místo toho, abyste si nakoupili trička, která se vám líbí ve výloze, dejte si stranou pár stovek. Přestaňte také nakupovat na kreditní nebo debetní kartu, na týden si vyhraďte určitou sumu, kterou můžete utratit za potraviny, a s tou hospodařte. Uvidíte, jak se budou peníze na bankovním kontu držet. Najednou budete mít na zaplacení i pěti záloh na dovolenou. 

Půjčte si

Pokud víte, že si nenašetříte, nebo pokud potřebujete zálohu na zimní dovolenou uhradit velmi rychle, doporučujeme si vzít půjčku. Ideálně osvědčenou půjčku od společnosti, která je Českou národní bankou označena za důvěryhodnou. Naším tipem je nebankovní půjčka od společnosti PROFI CREDIT, kterou vyřídíte s minimálním množstvím dokladů. Půjčit si v rámci ní můžete až 166 tisíc korun, což na úhradu zálohy či celé zimní dovolené bohatě stačí.