Tabulové nůžky jako technologie na zpracování plechu

V dnešní době je zpracování plechů velmi důležité. Vznikají tak nejrůznější součástky a prvky, s jejichž pomocí je možné tvořit stroje, budovat komplikované stavby a podobně. A tohle by nebylo možné bez moderních technologií na zpracování plechu. Jak fungují konkrétně tabulové nůžky a od jaké společnosti si můžete objednat řešení pro rozvoj vaší výroby a podnikání? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Co umí tabulové nůžky a kdy jsou správnou volbou?

Moderní tabulové nůžky jsou technologií, jak pomocí tlaku a působením sil dosáhnout požadovaného tvaru materiálu. S pomocí těchto nůžek je možné přímo oddělit a stříhat nejrůznější materiály. V závislosti na konkrétní specifikaci daného stroje je možné stříhat menší, ale i velmi silné plechy. Velkou výhodou je přesnost, přímé a přesné střihy. Moderní modely využívají pneumatickou podpěru a nejrůznější kombinaci chytrých funkcí, s jejichž pomocí je možné tvořit ideální tvary.

Vyberte si správný model podle toho, co zrovna potřebujete

Když se podíváte na výběr tabulových nůžek, zjistíte, že existuje hned několik různých variant tohoto stroje. Hlavní rozdíly spočívají v tom, jaká může být maximální šířka stříhaného plechu, jakou délku střihu nůžky zvládnou a jak velká je dráha dorazu. Ideální stroj si vyberete podle toho, jaké plechy nejčastěji zpracováváte, aby byl potenciál přístroje co nejvíce využit.

Další technologie na zpracování plechů

Když potřebujete moderní technologie na zpracování plechu na posunutí vaší výroby na novou úroveň, můžete si vybrat společnost CANMET. V nabídce najdete kromě tabulových nůžek také ohraňovací lisy, laserová řezací centra, vysekávací lisy, tvářecí stroje, ohraňovací nástroje a další. Bez problémů si tak vybavíte celou dílnu potřebným vybavením a přístroji vysoké kvality.