Silniční váhy

Pokud se ve svém podnikání zabýváte také přepravou materiálu či jiných nákladů, určitě už jste zvažovali možnost koupě silniční váhy. Silniční váha se vybírá podle rozměrů, váživosti, použitých materiálů – požadavky na ně se mohou v různých typech podnikání lišit.

Společnost VÁHY-JAS, s.r.o. se zabývá problematikou vah již od roku 1990, kdy zahájila svou činnost. Již tehdy stáli v jejím čele zkušení specialisté, kteří měli dlouholeté zkušenosti s opravami a výrobou vah. Proto je jim jasné, že do každého provozu je třeba mít jinou váhu – ať už mluvíme o zmíněných rozměrech či váživosti. Firma nabízí automobilové váhy s rozměry od 4 do 18 metrů a s váživostí až do 60 tun! Ohlíží se také na specifické požadavky zákazníka – ochotně pomůže s poradenstvím ohledně typu váhy.

Typy vah

Kromě výroby a záručních i pozáručních oprav se firma zabývá i cejchováním vah, prodejem a výrobou vah různých typů – elektronických i mechanických vah, průmyslových, obchodních, mostových i jeřábových.

S pomocí jeřábových vah můžete vážit materiál zavěšením, a výsledek jednoduše přečíst z LCD displeje. Některé jeřábové váhy lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Maximální váživost těchto vah je až 9 000 kg.

Mostové váhy

Mostové váhy leží na zemi, jsou vyrobeny z odolných materiálů, aby mohly bezpečně a rychle zvážit náklad vašeho auta. Délky těchto vah jsou velmi variabilní – zvolit si můžete tu pravou pro vaše podnikání, s čímž vám specialisté z firmy VÁHY-JAS, s.r.o. ochotně pomohou.

Průmyslové váhy

Mezi průmyslové váhy patří již zmíněné jeřábové váhy, dále pak můstkové váhy, kompaktní a podlahové váhy, paletové váhy a vysokozdvižné vozíky s integrovaným vážícím systémem, váhy s tiskem i váhy počítací a váhy visuté jateční. Každý podnikatel si tak může najít váhu přímo podle svých představ.