Servis a opravy PC: Služby, bez kterých se neobejde žádný majitel NTB nebo PC

Pomalý počítač nebo notebook je noční můrou každého jeho majitele. Příliš to zdržuje od práce a psychice to také příliš nesvědčí, když se vám notebook sám od sebe restartuje. Na vině může být jeho zavirování nebo špatná údržba systému. V takovém případě je na čase vyhledat servis a nechat svůj stroj opravit.

Pro firmy i soukromníky

Servis PC Brno se zaměřuje na firemní i soukromou klientelu z krajského města a jeho blízkého okolí. Od roku 2009 nabízí komplexní služby opravy hardware i software tak, aby vyhověl co největší šíři zákazníků. Jejich potřeby jsou různé podle typu opravy. Někomu se zaviroval počítač a ohrožuje bezpečnost internetového bankovnictví, jinému se vylila káva do klávesnice notebooku. Další potřebuje pomoct s nainstalováním a konfigurací nového programu, na což si sám netroufne. Každý není dokonalý odborník, který rozumí všemu. Od toho tu právě je https://www.fopanet.cz – opravy pc Brno, aby náročnější činnosti udělal za vás. Deset let poskytování služeb je na kvalitě jeho práce znát, odvádí ji na profesionální úrovni. 

Servis vám opraví hardware i nainstaluje software

K běžným opravám patří hlavně vyčištění notebooku a počítače od prachu, výměna LCD displeje, ulomených pantů či napájecích konektorů, výměna zdroje v PC a podobně. Protože je na trhu celkem bohatá nabídka značek, zaměřuje se servis na ty nejběžnější: Lenovo, Dell, HP, Acer, Asus, Emachines, Fujitsu a další. Servis vám pomůže také se zálohou a archivací dat a správou vaší sítě.  

Vyčištění počítače nebo notebooku od prachu

Uživatelé notebooku nebo počítačů obvykle zapomínají na to, že jejich IT miláček do sebe nasává prach z okolí, který vnitřku nijak neprospívá. Proto je třeba čas od času ho nechat odborně vyčistit. Minimální doba je  jednou za dva roky, pochopitelně je-li notebook v prašnějším prostředí, pak i častěji.