S půjčkami se na trhu roztrhl pytel. Po jakých lidé sahají nejčastěji?

Pokud si chcete půjčit, pravděpodobně se zaleknete nabídek na finančním trhu. Finanční trh je totiž doslova přesycený půjčkami. Dokonce lze říct, že se na trh u s půjčkami roztrhl doslova pytel. I když v nedávné době Česká národní banka provedla čistku v seznamu poskytovatelů půjček, stejně je půjček na trhu nabízeno až mnoho. Opravdu je velice těžké si vybrat půjčku, po které sáhneme. Přinášíme vám proto seznam oblíbených půjček, po nichž lidé sahají opravdu nejčastěji. 

Jestliže nemáte čas na to, abyste brouzdali na internetu a prohlíželi si nabídky půjček, dejte na nás. Vybrali jsme nejatraktivnější půjčky, které jsou určené třeba právě pro vás. 

Půjčky bez registru

Velice oblíbenou půjčkou je půjčka bez registru, která je známá tím, že poskytovatelé takové půjčky nenahlíží do registru dlužníků. Můžete si tak půjčit, aniž by se někdo zajímal o vaši zadluženou minulost. Sice vás mohou trochu překvapit příliš vysoké úroky, ale to je zkrátka jen proto, že jste pro poskytovatele půjčky jakýmsi rizikem. 

Půjčky bez doložení příjmů

Také jsou oblíbené půjčky bez doložení příjmů. Právě ty jsou určené hlavně pro ty, kteří nechtějí nebo ani nemohou doložit svůj příjem. Jsou určené hlavně lidem, kteří třeba ztratili práci nebo se zrovna nachází ve chvíli, kdy nemají zdroj příjmů. Opět jsou však tyto půjčky podmíněny trochu vyšším úrokem. 

Rychlé půjčky online

Rychlé půjčky online jsou doslova hitem mezi půjčkami. Vždyť si pro ně nemusíte chodit na pobočku banky, stačí o ně požádat z pohodlí domova. Takovou půjčkou je třeba půjčka Rerum, v rámci které si můžete půjčit i několik tisíc korun, jež mohou člověku přijít vhod nejen ve chvíli, kdy je týden do výplaty příliš dlouhý, ale také ve chvíli, kdy se potřebuje uhradit třeba záloha na dovolenou nebo na tábor pro děti.