Rusňákova investiční skupina DRFG a Kometa Brno jsou partnery

Na začátku loňského roku vstoupil do kin film s názvem Z nebe do pekla a zpět. Ten pojednává o košaté historii sportovního klubu Kometa Brno. Ta sahá až do roku 1953. Dokument mapuje pády i vzestupy od vzniku klubu až do roku 2017, kdy Kometa po jednapadesáti letech získala titul mistrů a stejný úspěch zopakovala i o rok později. To přispívá k hrdosti investiční skupiny Davida Rusňáka na partnerství s tímto klubem, který je nejúspěšnější z celé ligy. Za své působení totiž získal dohromady 13 titulů.

I mimo ledovou plochu je partnerství hokejové Komety Brno a DRFG Davida Rusňáka zdrojem řady šťastných momentů. Jádrem tohoto spojení je nejen moravská metropole, ve které oba partneři působí, ale hlavně sdílení stejné priority, kterou je rodina. Tu symbolizuje slogan sportovního klubu „Kometa je rodina“ i název investiční skupiny DRFG. Písmena F a G totiž anglicky znamenají „Family Group“ neboli rodinná společnost.

Partnerství DRFG a Komety pomáhá, kde je potřeba

Není to jenom o názvu Arény, i díky další podpoře se klub stále posouvá. Kometu podporuje

také značka podílových investičních fondů pod značkou CZECH FUND, která se stala generálním partnerem klubu.

Partneři ale své síly společně soustředí také tam, kde je to skutečně potřeba. V předloňském roce zásluhou Komety a DRFG zdobilo brněnskou Českou ulici přes dvě stě barevných deštníků. Přibližně šedesát bylo následně vybráno, podepsáno hráči hokejového týmu a vydraženo v aukci. Výdělek činil přes 67 tisíc korun a částka mířila na pomoc mentálně postiženým a dětem s autismem.

Investiční skupina se nesoustředí pouze na byznys, dluhopisy a podílové fondy. Snaží se o lepší úroveň života v oblasti, kde působí. Sportovní klub i DRFG Davida Rusňáka chtějí do budoucna dále pokračovat a toto partnerství bude mít bez diskuze další úspěchy. 

Autor: Michal Pecka