Regálové systémy RadioshuttleTM usnadňují provoz skladového hospodářství

Úložného prostoru není nikdy dost. Platí to pro domácnosti stejně jako pro firmy, které také řeší dostatek místa ve svých konsignačních skladech. Nejčastěji se k tomuto využívají regály. Nebo existuje i jiná možnost?

Jaké výhody nabízí shuttle systém?

Ve Švédsku na to šli od lesa. Přemýšleli, jak lépe využít skladovací prostor při skladování, a světlo světa spatřil regálový systém shuttle. Dokáže ušetřit podstatně více místa, a to dokonce dvakrát, ve srovnání s klasickými regály pro víceobjemové položky. Jeho velkou výhodou je zvýšená efektivnost při manipulaci s paletami. To pochopitelně s sebou nese i vyšší produktivitu práce. RadioshuttleTM systém je připravený pro plně automatizované prostory s bezpilotními vozíky a zakladači a bez nutnosti lidské obsluhy, která se tím pádem může věnovat něčemu jinému.

Originální policové regály

RadioshuttleTM nabízí originální policové regály, které je možné využívat snad ve všech možných povětrnostních podmínkách. Snesou horko a fungují i v mrazu, a to v rozmezí teplot minus 30 °C až plus 40 °C. Na trhu jsou již třicet let a během této doby doznaly řady vylepšení. Jejich nedílnou součástí jsou také výstražná světla, zvukové signály a jasné zobrazovací systémy včetně indikátoru stavu či bezpečnostního scanneru. Nechybí ani dálkové ovládání a nabíjecí stanice. Přitom každá verze zdroje je navržena tak, aby překročila potřebu pro plný výkon jednosměnného provozu.

Moderní manipulační technika

Aby manipulační technika splňovala nároky moderní doby, musí být spolehlivá, rychlá a flexibilní. A také inteligentní, což RS 6.0 plní na 100 %. Jedná se o sofistikovaný regálový systém navržený jednou společností, takže vše do sebe zapadá, jak má. Tato manipulační technika pracuje se všemi typy palet s nosností pro jednu paletu až 1 800 kg. Její výhody měli možnost využít zákazníci po celém světě.